Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

TUNTUUKO HYVÄLTÄ

Ajatteli yllättää vaimoni laittamalla anaalisauven kakkoseen ja tulla itse ykköseen takaa päin, kertokaa naiset tuntuisko hyvältä vai sattuuko?
4938
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuulostaa kivalta, mutta ei täällä kukaan pysty sanomaan miltä se sun vaimosta tuntuu!

Luulisin että ennenkuin ihan yllätyksenä moiseen temppuun ryhtyy niin ainakin vähän kannattaisi selvitellä mieltymyksiä. Jos sinne vaimon kakkoseen ette aiemmin ole sauvaa painaneet niin varmasti yllätys on suuri mutta ei välttämättä positiivinen.

Äänestä

Sanoisin että yllätys ja peppuseksi ei oikeen toimi...

Äänestä

Tietysti tykkää, jos laitat omaan peppuusi ja pidät naidessa. Teki tosi namua kikkeli sisällä ja värinä tuntuu kikkelin takaa pepussa.

Äänestä

Siis mitä vittua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätietoinen? kirjoitti:

Ajatteli yllättää vaimoni laittamalla anaalisauven kakkoseen ja tulla itse ykköseen takaa päin, kertokaa naiset tuntuisko hyvältä vai sattuuko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu