Pitäisköhän sitä ruveta narsistiks?

Olis elämä paljon helpompaa
658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

heh,heh joo, jos tunteet puuttuvat niin on elämä tosi paljon helpompaa. en kyllä usko että normaali ihminen pystyy siihen. mutta voithan kokeilla ja sit kertoa miten kävi ? :)

Äänestä

kateus on katoavaista. vai miten se nyt oli...

Äänestä

hah hah....maaninen psykoosipotilas päästetty vastoin ylilääkärin selkeää ohjetta taas tietokoneen ääreen. Suusta syljetyt lääkkeetkin taitaa löytyä potilaan patjan alta..

Äänestä

Narsistit kyllä kärsivät tilastaan ja samalla kiusaavat sillä muita. Ennemmin kannattaisi ryhtyä juuri ja juuri lakia noudattavaksi psykopaatiksi.

Äänestä

Kaikki minun ulkopuolella on häiriöisiä, itse olen niiiiin terve ;-D

Hyvää Isänpäivää kaikille!

Äänestä

Minkä vuoksi pitäisi ryhtyä yhtään miksikään, jos on täydellinen jo näin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


13+6 kirjoitti:

Olis elämä paljon helpompaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu