Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Dildo

Mitä mieltä olette dildoista?Onko toimiva laite?
Kertokaa omista kokemuksistanne!
43448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

HI! Vaihdoin työpaikkaa pari vuotta sitten - ensimäinen tuliainen vaimolle työmatkalta oli sellainen jelly tyyppinen (voi käyttää myös kosteissa tiloissa) dildo. Kyseinen sauva on tuottanut paljon iloa meille molemmille, mutta erityisesti työmatkoneni aikana omalle kullalleni. Olen vaihtanut alkuperäiset paristot pois - tilalle ostin ladattavia (1000 kertaa) paristot.

Äänestä

Juu..kyllä se dildo on ihan toimiva laite.Se ainakin kestää kauan ja kivasti tärisyttää..Mulle osti mun poikakaveri sellasen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anette kirjoitti:

Mitä mieltä olette dildoista?Onko toimiva laite?
Kertokaa omista kokemuksistanne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu