Apua nopee sims 3 maailmanmatkaaja!

Miten parannun muumion kirouksesta?
176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

1. Suuren Sfinksin sisällä on isossa salissa Anubiksen patsas joka parantaa simin.

2. Koota molemmat sargofagit, sekä siunattu että kirottu sargofagi. Simin pitää ensin nukkua kirotussa ja muuttua muumioksi. Sen jälkeen siunatussa ja muuttua takaisin normaaliksi.

3. Ostaa käärme korissa ja harjoitella niin pitkään kunnes käärmeen saa vaihdettua kuningas kobraan. Kuningas kobran suuteleminen parantaa kirouksen.

Siinä muutama. :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


simailija kirjoitti:

Miten parannun muumion kirouksesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu