Nyt mä jätän sut.

Kokonaan.Voit jäädä yksin höpisemään tänne.Sä et halua edes vastata mun viesteihin mitään.Haluut vaan höpistä omalle itsellesi.Taidat tykätä niin paljon omasta peilikuvastasi.
3226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tietää ainaskin kelle puhuu.toisin kuin te täällä.

Äänestä

tiedä mitä mä sillä yritän viestiä. Että mä en jaksa enää tätä ja haluaisin että sä puhuisit suoraan mulle.

Äänestä
  • No kerroppas sitten numerosi,niin voin tässä, vaikka heti soittaa sulle.No anna tulla nyt vain.Ainiin,sä olet tuppisuu,eikä luonnistu puhuminen.No voihan niitä tekstareitakin laittaa.Ainiin,se maksaa rahaa:))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jätän sut kirjoitti:

Kokonaan.Voit jäädä yksin höpisemään tänne.Sä et halua edes vastata mun viesteihin mitään.Haluut vaan höpistä omalle itsellesi.Taidat tykätä niin paljon omasta peilikuvastasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu