Hei!
Etsin yksityistä lainanantajaa. Tarve olisi 10000e. Maksan koron summalle ja kuukausittainen takaisin maksu aika 12kk. Tehdään tarvittavat velkakirjat.
Olen työssäkäyvä ihminen joten takaisin maksu onnistuu varmasti.
ota yhteyttä:
[email protected]
Yksityinen lainanantaja
7
495
Vastaukset
- sfss
Yhden tiedon jätit ilmoittamatta.
- jöjafdlöo234
Hei faktori: mitä jos ystävällisesti vaikka painuisit vi$$uun kerjäämästä!?
Millanen vakuus olisi tarjolla, voiko esim. asunnon tai auton kiinnittää?
- faktori78
Auton voi mahdollisesti kiinnittää ainakin!
- ghjkiyrfhkklkjj
faktori78 kirjoitti:
Auton voi mahdollisesti kiinnittää ainakin!
Millainen auto? Sen arvo pitäisi olla nyt n. 30000€, koska sen arvo tippuu nopeasti. Millaisesta säilytyksestä olet valmis maksamaan? Lämmin lukittu talli vai aidatulla kentällä taivasalla?
- hou,hou...
Ei taida löytyä vakuuksia.
Nämä kun kuvittelee,että tuosta vaan siirretään euroja. :)
Sillä lailla. :)
Minäkin uskon Joulupukkiin. - af4
vasikoin tämän viestin kerjuuviestinä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1922010
- 1291104
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21795- 58786
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä33700ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9522