Mielisairas spämmää palstalla

Tämä eräs niuvanniemen vakiasukas joka aina jotain einareita vain kaipailee ja demareita kannattava kotona loisiva mielisairas pösilö vandalisoi palstaa todella pahassa sairaudentilassaan.

Tätä häiriköintiähän tuolla kyseisellä henkilöllä on jatkunut jo parin vuoden ajan. Siis voitteko kuvitella, että joku jaksaa parin vuoden ajan joka päivä spämmätä tälle palstalle yli 20 spämmiä ja trollia.

Sitähän on sanottu, että ei ole kovin paha jos on tyhmä, ei ole myöskään kovin paha jos on laiska. Kaikkein pahinta jälkeä syntyy kun on tyhmä eli mielisairas ja ahkera. Käyttäis tuonkin ajan työntekoon, mutta ei. Se tykkää ennemmin elellä pelkällä yhteiskunnan maksamalla toimeentulotuella.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olet täysin oikeassa kyseisen asian suhteen.
Imeisesti tämä sama mainitsemasi spämmäri terrorisoi monella s24 keskustelupalstalla.
Ei ole tällä kyseisellä spämmärillä ikinä mitään järkevää sanottavaa yhtään mistään.
Aina pelkästään tämä vain häiriköi ja spämmäilee.
Mutta jos ei mihinkään muuhun tämä spämmäri pysty.
Niin spämmäilköön nyt sitten vaan ihan rauhassa.Se varmasti helpottaa hänen yksinäisyyttään ja todella pahaa oloaan.

Äänestä

Tämän palstan pipipää

Olette kai ihan kaikki palstalaiset huomanneet sen kuinka tää yks niuvanniemen sekopää joka aina vain jotain einareita vain kaipailee häiriköi maanis-depressiivisellä käytöksellään tätä palstaa.
Tämä kyseinen tyyppi on niin seko, että se jopa klikkailee joka kerta omalle kirjoitukselleen plussan. Tämän takia ihan sekot sanan tai kahden sekoilut on saaneet plussia.

Saamme kiiittää varmaan porvareita siitä, että ovat ajaneet alas suomalaisen mielisairaanhoidon. tällä kertomallani saittihäiriköllähän ei ole ihan kaikki kohdallaan. Ei hän kerta kaikkiaan voi olla mieleltään terve, jos päivät kuluu parin vuoden ajan palstan täyttämiseen ihan hulluilla ja sekoilla spämmeillä.

tämä kertomani kyseinen niuvanniemen sekopää kannattaa muuten kokoomusta.

Äänestä

Luuletteko että spämmäreitä on vain yksi. Eiii, niitä on iso liuta ja tarkoitus on selvä. Tuhota loputkin tästä palstasta ja karkottaa joka kommari pois.

Äänestä
  • Sairaitahan ne spämmärit ovat ainakin mieleltään.Hoitoon ne täytyisi saada todella nopeasti.

    Äänestä

  • Palstalaisethan tunnistaa spämmärin spämmin yleensä siten, että huomaa, että johonkin ryhmään on lähetetty juttu, jolla ei näytä olevan mitään tekemistä ryhmän aihepiirin kanssa, eikä olekaan. Myöhemmin sitten palstalaiset ehkä huomaa, että sama juttu on lähetetty lukemattomiin muihinkin ryhmiin. Yleensä lähettäminen on tehty ohjelmallisesti siten, että jokin ohjelma lähettää saman tekstin useisiin ryhmiin jonkin valmiin, laajan ryhmälistan mukaan.

    Äänestä

  • spämmäys. kirjoitti:

    Palstalaisethan tunnistaa spämmärin spämmin yleensä siten, että huomaa, että johonkin ryhmään on lähetetty juttu, jolla ei näytä olevan mitään tekemistä ryhmän aihepiirin kanssa, eikä olekaan. Myöhemmin sitten palstalaiset ehkä huomaa, että sama juttu on lähetetty lukemattomiin muihinkin ryhmiin. Yleensä lähettäminen on tehty ohjelmallisesti siten, että jokin ohjelma lähettää saman tekstin useisiin ryhmiin jonkin valmiin, laajan ryhmälistan mukaan.

    Onko kyse tästä jeesuksen morsiamesta? Sama Tyyppi häiriköi ilmeisesti kaikkialla S-24ssä
    Hoitoon pitäisi saada

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan jatkuvasti kirjoitti:

Tämä eräs niuvanniemen vakiasukas joka aina jotain einareita vain kaipailee ja demareita kannattava kotona loisiva mielisairas pösilö vandalisoi palstaa todella pahassa sairaudentilassaan.

Tätä häiriköintiähän tuolla kyseisellä henkilöllä on jatkunut jo parin vuoden ajan. Siis voitteko kuvitella, että joku jaksaa parin vuoden ajan joka päivä spämmätä tälle palstalle yli 20 spämmiä ja trollia.

Sitähän on sanottu, että ei ole kovin paha jos on tyhmä, ei ole myöskään kovin paha jos on laiska. Kaikkein pahinta jälkeä syntyy kun on tyhmä eli mielisairas ja ahkera. Käyttäis tuonkin ajan työntekoon, mutta ei. Se tykkää ennemmin elellä pelkällä yhteiskunnan maksamalla toimeentulotuella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu