Mainos on valttia

On hyvä, että mahdollisimman monen vl-pedofiilin nimi julkaistaan mahdollisimman laajasti.

Silloin maailman ainoat oikeat uskovaiset eli vanhoillislestadiolaiset saavat ilmaista mainosta.
257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eipä ole paljon nimiä ilmoitella, kun SRK:n puheenjohtaja Olavi Voittonenkin tietää VAIN YHDEN tapauksen. Miksi tätä yhtä ainoaa niin paljoa mainostamaan, sillä onhan se ainakin 2-4 kertaa vähemmän kuin epäuskoisilla!

Äänestä
  • Kuka se YKSI sitten on?

    Tuskin on yhtään!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


"Vain me" mainontaa kirjoitti:

On hyvä, että mahdollisimman monen vl-pedofiilin nimi julkaistaan mahdollisimman laajasti.

Silloin maailman ainoat oikeat uskovaiset eli vanhoillislestadiolaiset saavat ilmaista mainosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu