Limbo-Alexin "maine" kasvaa, hehe

"Kokoomuksen Hakkaraisen", A.Stubbin ajattelu pelkällä sylkirauhasella on taas päässyt suusta ulos ja päätynyt julkisuuteen.

http://www.hs.fi/talous/Taloustieteilijä tyrmää Stubbin AAA-vaatimuksen Rimanalitus/a1305549617417

Puolueen mielestä tämä Stubb on kuitenkin "ministeriainesta"? hehe

Yksi tällainen "ministeri" saa enemmän tuhoa aikaan kuin sata viisasta ehtii niitä korjaamaan.

Vanha legenda on oikeassa: mitä pidempi matka, sitä tyhmempi jätkä.
Vai mitä maratoonari Stubb?
19118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

OLEN SITÄ MIELTÄ, ETTÄ EUROOPPA-MINISTERI PITÄISI VAIHTAA.
TUO STUPIDO-PELLEHÄN PILAA SUOMEN MAINEEN! SUUSTANSA TULEE SELLAISIA PÄÄSTÖJÄ, ETTÄ MONELLA EI EDES HANURISTA! EIKÄ TÄMÄ OLE ENSIMMÄINEN KERTA! KAIKILLA ON MUISTISSA VIIMEVIIKKOINEN "V..TU, MITÄ PASKAA" LAUSUNTO.
KUN TÄMÄ ON TOISTUVAA, EI KUKAAN ENÄÄ USKO, ETTÄ TUO PELLE OTTAISI MISTÄÄN OPIKSI. ELI VAIHTOON VAAN!

Äänestä
  • Allekirjoitetaan täysin. Vaikka olenkin liikunta ihminen, en pidä Stubbin liikkumista hyvänä koska hiki näyttää syöneen aivoja ja kyvyn pysähtyä ajattelemaan.

    Äänestä

  • Sikkeripoika kirjoitti:

    Allekirjoitetaan täysin. Vaikka olenkin liikunta ihminen, en pidä Stubbin liikkumista hyvänä koska hiki näyttää syöneen aivoja ja kyvyn pysähtyä ajattelemaan.

    Olen minäkin tullut johtopäätökseen, että mitä pitempi juoksumatka, sitä tyhmempi ihminen.

    Äänestä

  • kohtuumatka kirjoitti:

    Olen minäkin tullut johtopäätökseen, että mitä pitempi juoksumatka, sitä tyhmempi ihminen.

    .

    Taas pakko oli möläytellä

    "Stubb möläytyksestään: Liikaa reissua ja liian vähän unta"

    http://www.hs.fi/politiikka/Stubb möläytyksestään Liikaa reissua ja liian vähän unta/a1305549936657

    .

    Äänestä

KUKA ON KUULLUT JOTAKIN ÄLYKÄSTÄ STUBBIN SUUSTA. MINÄ EN AINAKAAN.
SUORAT HAASTATTELUT EIVÄT SOVI STUBBILLE, AIVOT EIVÄT PYSY MUKANA SIINÄ MITÄ SUUSTA ULOS TULEE. JOS NYT SITTEN ON AIVOJA OLLENKAAN....?

Äänestä

ha ha ha Stubbin vieraana oleva Irlannin eurooppaministerikin löi lyttyyn Stubbin ehdotuksen AAA-maksuluokan maiden paremmasta asemasta EU:ssa.
Stupidon korvat ja posket punottaa, kun lärvipaukkuja tulee joka suunnalta.
olipa Stupido hölmistyneen eli ihan ittensä näköinen ha ha ha ha ha ha.

Äänestä

Todellakin

Äänestä

AA? Tarkoittaako se Anonyymejä Aleksantereita möläytystenhallinta kurssilla

Äänestä

On se rankkaa Alexilla.
Tänäänkin eduskunnan kyselytunnilla meinasi nukahtaa ja oli muutenkin ihan "MVMTT:n" näköinen eli "mitä v..tua mä täällä teen"!!!

Äänestä

Nyt olen tyytyväinen jykä iloitsee,saimme taas nimen lehteen.

Äänestä

Tänään Alexilla maratonhölkkäpäivä, kun mitään hölmöä ei ole päässyt julkisuuteen?

Äänestä

Jos Putin pääsee taas pressks Venäjällä niin sillon alko euroopassa tuulemaan. Venäjä on se maa missä voima piilee. Stubbikulli mene äitiis ja opettele tavoille.

Äänestä

Joo joo

Äänestä

Nyt panostetaan reisiin

Äänestä

Onko kaikki Pöljältä käyty läpi?

Äänestä

A

Äänestä

Menää lujaa

Äänestä

Olipa hiljaista poikaa,sillä ei ole lupa puhua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


juokse, älä ajattele kirjoitti:

"Kokoomuksen Hakkaraisen", A.Stubbin ajattelu pelkällä sylkirauhasella on taas päässyt suusta ulos ja päätynyt julkisuuteen.

http://www.hs.fi/talous/Taloustieteilijä tyrmää Stubbin AAA-vaatimuksen Rimanalitus/a1305549617417

Puolueen mielestä tämä Stubb on kuitenkin "ministeriainesta"? hehe

Yksi tällainen "ministeri" saa enemmän tuhoa aikaan kuin sata viisasta ehtii niitä korjaamaan.

Vanha legenda on oikeassa: mitä pidempi matka, sitä tyhmempi jätkä.
Vai mitä maratoonari Stubb?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu