Olisiko teillä naisilla antaa jotain vinkkejä nuolemiseen? jotain sellasia mitkä tuntuu hyvältä ja johtaa nopeammin orgasmiin. nyt tuntuu että saan nuolla naistani aika kauan ennen kuin tulee. neuvoja saa antaa tai omia kokemuksia.
Tekniikoita nuolemiseen?
LickeR-
101874
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Naisen clitoris on avain orkkun. Sitä vain suht rajusti nuolemaan ja imemään. Laukeaa varmasti.
Auts.
yhdyn edelliseen; ei hirveän rajusti ja vältä hampaiden käyttöä klitoriksen kohdalla- on sen verta herkkä että sattuu enemmän kuin kiihottaa, ainakin mulla. Vaihtelet vaan nuolemistiheyttä, intensiteettiä ja kohtaa jottei käy ennalta-arvattavaksi. Itsellä ainakin toimii jos mies nuolee ensin klitoriksen alueella ja sitten hivuttautuu alemmas ***** suulle ja leikittelee siellä. Ainoa parempi-kuin-yleensä O saatu tuolla tavalla ;)
mä tykkään et ensin mies leikittelee kielellää mun mahalla ja kädet vaeltelee... sit riisuu mut , ja käsillä esin reisiä ja sit levittää ja.... niii sit alottaaa:)) klitoris on mun lemppari - sitä pyöritellenn ja ylös ajas hommaa. voi ottaa sormet sit mukaan kans mut ei perseesee.... itse en pidä mistää peppu reijän nuolemisesta tai sormettamisest .
paras ylläri suuseksin aikana oli kun mies otti koko klitan suuhunsa imien.. aluksi voi hyväillä käsin, päältä saa painaa kovempaa ;)
Tosi hellästi klitorista ainakin aluksi, leikittelyä ja pyörittelyä kielellä, hellää imemistä, paikan vaihtoa ja palaamista takaisin, pokittain nuolemista, sormella hellästi sisään, kielellä sisään... intensiteetin vaihtamista, välillä vähän rajumpaakin imemistä... ei ikinä hampailla tai liian kovaa...parhaat orkut saa, jos työntää munan sisään just kun laukeaa. Pidän myös siitä että mies näyttää että tykkää nuolemisesta ja katselee pillua ja leikittelee sillä... jos herkkyys menee heti aluksi liian rajujen toimien kautta, homma kestää pidenpään... herkin paikka on klitoris ja sen yläosa.
nuolemiseen voi käyttää KOKO SUUTA, ei pelkkää kieltä.
mua henkilökohtasesti auttaa, jos sormilla vähän levittää ulompia häppäreitä. siinä pääsee kielellä tavallaan vielä paremmin oikeeseen paikkaan. ei nyt mitään hullua revittelyä mut pientä "aukomista". riippuu toki naisesta, mutta mulla ainakin näin. :)
Jos muistan oikein (siitä on 7 vuotta) niin paras tapa on nuolla leveällä, pehmeällä kielellä alhaalta ylös kuin pehmistä, hitaasti. Sitten siitä varovainen raotus käsillä jne... lopussa klitoris kestää jo aika kovaa imemistä. Varma orgasmi!
Korostan vielä, että HELLYYS on avainsana. 9/10 miehestä omalla kohdalla on nuollut liian rajusti. Ajattele vaikka koskettavasi jonkun "haavaa", nin samanlaisella hellyydellä aloitat ainakin.
hitaus on kanssa avainsana. Pornoleffoista tuttua "koirankuppinuolemista" ei kannata harrastaa, en usko että toimii moneen naiseen.
Lisäksi itsellä toimii hyvin klitoriksen ympärillä jatkuvat pyörivä, hellä kieli, joka saa painaa sitten orkun tullessa jo paljon kovempaa klittaa vasten :).
Tsemppiä :)