Haluaisin niin auttaa sua

Voi kun sä ymmärtäisit että välitän susta niin paljon, että oon aina susta huolissani. Näen aina kun sulla on jokin asia huonosti. Pystyisitpä kaikesta huolimatta puhumaan mulle, se auttaisi suakin. Sä oot kiva, kun vähän rentoudut. Silti aina tyrkkäät mut pois kun tuun liian lähelle. Toivon että sulla on kaikki hyvin ja hyvä olla, haluan sulle hyvää.
11282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei millää pahalla, mut jätä minut rauhaan?????????!!!!!!!!!!!

Luoja,eikö tää jätkä tajua?!

Äänestä

Kiitos sulle mut selviydyn kyllä itseksenikin.

Äänestä

n ->m

Äänestä

Voi kun vielä kertoisit kelle apuasi tarjoat.
Mä ottaisin ainakin avun oitis vastaan, jos sitä olisi tarjolla.
Tällä hetkellä on vaan aika vaikea luottaa kehenkään, joka heijastuu tietysti muuhun käytökseen.

Ihana viesti sulla kuitenkin, kelle menikin. Kaikkea hyvää sulle myös ja hienoa, että on vielä ihmisiä, jotka välittävät toisistaan.

Äänestä

ihan ku äiti huolehtisi pojastaan..

Äänestä
  • mee nyt hoitoon.

    Äänestä

  • Mä ainakin tarviin auttavia käsiä, kun ei ollu parhaat kortit jaossa, vaikka kuulemma uskomuksien mukaan, kun olen synytynyt sunnuntaina 9.30 kirkon menojen aikaa ja pitäisi elämässä mennä hyvin, mutta menee hyvin huonosti.

    Äänestä

mulle tarjotaan apua silloin kun en sitä tarvitse ja silloin kun tarvis sitä ei anneta :(

Äänestä

Ne ihmiset ketkä täällä kirjoittaa ei välitä mistään mistä puhuvat!!!!!!!
Vähiten sanovat mitään suoraa!

Äänestä
  • Täällä puhutaan pelkkää paskaa, jos tarkoittas oikeesti ei kirjottais sitä täällä vaan menis ja auttais.

    Äänestä

  • Totta. kirjoitti:

    Täällä puhutaan pelkkää paskaa, jos tarkoittas oikeesti ei kirjottais sitä täällä vaan menis ja auttais.

    Olen puhunut vain paskaa. Lähinnä itsekseni. Anteeksi jos olen aiheuttanut mielipahaa. Pahoitteluni myös Jaskani puolesta. Yritän pitää näppini irti lauseiden muodostamisista täälläkin areenalla.

    http://www.youtube.com/watch?v=2zpkkjm4Nt4&feature=related

    :) :(...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


20+2 kirjoitti:

Voi kun sä ymmärtäisit että välitän susta niin paljon, että oon aina susta huolissani. Näen aina kun sulla on jokin asia huonosti. Pystyisitpä kaikesta huolimatta puhumaan mulle, se auttaisi suakin. Sä oot kiva, kun vähän rentoudut. Silti aina tyrkkäät mut pois kun tuun liian lähelle. Toivon että sulla on kaikki hyvin ja hyvä olla, haluan sulle hyvää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu