hourula nämä tunnepuolen saitit. Tulihan sitä tuota hurahdettua myös, vähiten näihin, vaan johonkin mikä on lihaa ja verta. Se tunne jäi elämään, kuka tietää, ikuista tultako, jonnekkin sydämmen sopukoihin ja otsalohkon alueelle, mitkä alueet ne aktivoituu mistäkin;)
Öitä toivottaakseni.
Öitä toivottaakseni.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Samoin täälläkin, siihen joka on (ihanan aito) ihminen irl.....
Huomenta.
En ole tänne nyt taas muuta kirjoittanut.
Me emme ole tekemississä niinkään. Vastaan tähän koska en aito ole ollut ja hyvin tahditonkin. Kova kuoreni, minkä hän kauniilla hymyllään ja olemuksellaan osittain läpäisi.
Mikä sen lopullisesti sulattaisi?? Ei nämä tai nykyinen tilanne, voisinko itse
vielä tehdä asian eteen jotain, ikään kuin auttaakseni kuoreni avaamista, päästääkseen sieltä ulos sitä aidointa tunnetta, mikä haluaa päästä pois, kohdatakseen sen, kenelle se kuuluisi, ketä sisimpäni ikävöi.
on kyllä sitä itseään. Eipä sitä täällä mitään saanut selville, joten enköhän minä nyt osaa rauhottua ja lopettaa täällä käynnit.. Vinkkinä kaikille haluisin kyllä sanoa, jos joku haluaa OIKEASTI tietää keskustelevansa oikean henkilön kanssa, niin on asiallista kertoa, että vastaako ne tuntomerkit vai ei, eikä jättää sitä ihmistä epätietoisuuteen. Helpottaisi monen toimintaa, kun kumminkin kaikki niitä tunnisteita aina kyselee, vaikka ei olevinaan niistä välitä.. JOS siis on oikeasti sitä uskallusta, jota vahvasti epäilen, kun monilla on kumminkin ne numerot ja pelit ja silti täällä.. Noniin mut nyt joo Öitä!