onko aholahden varikolla joku liike halvalla kuulemma antiikkia perämoottoreita ym onko kellään puh.num.
AHOLAHDEN VARIKKO
antiikkiukko
224381
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
En tiijä,mut miula ois pari myytävänä.Mercury 6hp j aHusvarna 4hp.Molemmat siis perämoottoreita. 050-9251823
Paljon maksaa KUMMATKII? Laita hinta ni ehkä sit soitannii.
varikolta löytyy vain lämpöistä kamaa mutta halapoo
Mitä siellä myydään? Huonekaluja?
150 euroo yhteensä. Koneet jostain 60 luvun alkupuolelta. Mercurysta puuttuu käynnistn muuten kaikki osat tallella, Husgvana kunnossa
No miepä saatannii soittoo huomena. Pittäähän ne nähä ennenku ostoo rätkäyttääp.
vanha konna siellä pisnestä pyörittää
Busines on pisnestä ja vois toimii paremminkii jos lapset pysys omalla hiekkalaatikolla.
eipä näkynyt mitään liikettä aholahdessa on kuulemma arka mies myymään sanoivat muut yrittäjät siellä.
kyl siel. tavaraa on osaat vain kysyä oikeilta immeisilt
ja myyntiliike. Ei toimi.
hämäräkin bisnes on bisnestä hinnat on vaan niin korkeat vaikka olis kuinka lämpöistä
Kannattaisi ostaa koneet prismasta. Eihän ne toimi, mutta sieltä saa bonusta.
Sinäpä sen oikein ilmaisit.
Nyt taitaa kylläkin olla niin vaikea tilanne ettei Prismassa ole kyseisiä tuotteita kaupan, ja epäilen etteivät suostu tilaamaankaan edes asiakkaan toivomuksesta.
Jäi bonukset saamatta.
aholahden kiinteistöpäälikkö siellä myy tavaraa hämäärää hommaa.pitää tuntea alan ihmisiä ennen kuin pääsee ostoksille.
omistaja on kyllä niin natku kaveri etten tee mitään kauppaa tyypin kanssa. Kokemus on syntynyt muista yhteyksistä. Äitiinsä tullut.
omistaja on asiallinen liikemies kiinteistöpäälikkö huh huh ihme kun joku uskaltaa pitää töissä tommoista ros....
kiinteistön omistaja ei tiedä mistään mitään mitä tämä ns.päällikkö touhuaa sääliksi käy.
vantaalta vaikea valvoa
poliisin pitäisi puuttua mut ei niitä pikku vorot kiinnosta.tosi avointa kauppaa kun viimeks kävin
rosmoja koko suku
ai mikä suku ?
alkaa olla kaikki kuollut muutama vielä räpiköi onneksi loppuu tämän suvun historia.