Selkäleikkauksen jälkeen miehelle jäi niin pahat tuntopuutokset peniksen alueelle että sen jälkeen ei ole lauennut kertaakaan. Leikkauksesta on jo yli 3v aikaa. Mitä mahdollisuuksia silloin on saada lisää lapsia? Onko mitään keinoa?
mies ei ejakuloi
4
291
Vastaukset
Hei,
Kiitos kysymyksestäsi.
Lapsia on mahdollisuus saada. Olisi hyvä nyt hankkia lähete terveyskeskuksesta lähimpään lapsettomuusklinikkaan tai käydä siellä yksityisesti. Siittiöitä voidaan aina ottaa suoraan kiveksistä, mutta on myös mahdollista saada aikaan ejakulaatio esim. vibraattorin avulla, riippuen nyt hieman siitä minkälainen vaurio miehelläsi on.
Kun menette käymään lapsettomuuslääkärin luona, ottakaa mukaan selkäleikkaukseen liittyvät sairauskertomukset.
Riitta /Väestöliiton klinikat- frigidimuija mulla
Muija ei anna pimppaa ja silti haluaa lapsia. Mitäs pitäisi tehdä?
- eilapsiisullenuija!!
Ei ole mitään keinoa toiveesi on tuhottu todellakin 100% varmuudella. Edes vieras mies ei pysty saamaan sinua raskaaksi. Olet niin nuija ettet edes ansaitse lapsia!
- ap kirjoittaja
Ansaitsen tai en niin yksi jo on ennestäänkin! Kaikenmaailman ääliöitä tännekin eksyy! Saatko kenties paljonkin tyydytystä kun kuvittelet pystyväsi loukkaamaan toista täällä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622582Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999869Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.547748Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va1026529SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936237Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675851Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615340Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515243HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1244890Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074584