tietää, oletko edes ollut täällä, vai haluatko edes edetä täältä. Minä en jaksa tätä enää, joten onko täällä nyt nainen, jonka kanssa on vain kerran nähty, mutta tunne suuri jäi?
Nyt oikeesti!
pakko saada
10152
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Juu, on meitä varmaan muutamakin tuohon sopiva.
Mitä muuta haluat tietää, minä olen tunnisteita antanut tänne jo paljon
Tarkoitatko sitä naista jonka tapasit jossain puistossa kun luit kirjaa? Se en ainakaan ole minä sitten.
Siis nähty on ohimennen useammin kuin kerran mutta juttusilla oltu vain yhden kerran? Ja kyllä haluaisin edetä oikeasti pois täältä jos, ja jos tämä olisi mulle. En enää hirveästi jaksa täällä aikaa viettää piipahdan näin illlan suussa.
laita selvää tunnistetta....minkä te vain tiedätte
Meillä oli puhetta asuinpaikastamme tuon tapaamisen aikana. Eli hän tiesi missä asuin. Hän tarjosi syötävää. Hänelläkin on tummat hiukset.
Näimmekö 6kk sitten?..jutustelua ja vierekkäin istumista..tunsin itseni vaivautuneeksi kun kehuit minua..jostakin..
Minä olen ainoastaan nähnyt hänet kerran. Eipä taida olla täällä, mut kannatti yrittää
että on ollutkin.
Mitä muuta jäi,vai jäikö mitään, jätitkö mitään?
Mitään ei jäänyt, eikä tapahtunut, enkä minä enää jää tänne