Tuletko syntymäpäiville?
Moi, ystäväiseni
-----
25450
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Kekkerit on aina kivoja. Lupaan tulla.
Ei viitti kuitenkaan etukäteen onnitella, paikan päällä sitten!
Joo kyllä minä voin tulla.Jos tulet sitten vastavuoroisesti minun kekkereille.Minullakin kohta syntymäpäivä ja taas sitä ollaan vähän vanhempia.
Ei ne ole tänään.
En tule, mutta toivotan sinulle oikein hauskaa, hyvää, iloista ja kaunista syntymäpäivää, jos oikeasti täytät vuosia. Juhli oikein kunnolla ja pidätä kunnolla hengitystä ennen kuin puhallat kynttilät sammuksiin, niin voit samalla toivoa ja toiveesi voi toteutua, jos kynttilät sammuvat kerralla :)
lämmin halaus.
Olen kauan sitten lopettanut toivomisen, kun ei ole ollut ketään syntymäpäivillä.
No, osta se kakku laita siihen kynttilät ja toivo vaikka, että joku astuu ovesta odottamatta tai soittaa ovikelloasi, jos ei muut niin ainakin Jehovan todistajat kuulevat toiveesi :D
Jos kutsut minut niin varmasti tulen. :) Onko sulla mitään lahjatoiveita? :D
Joka vuosihan sitä vanhetaan.
Niin valitettavasti.Aina sitä vain mennään sinne kuoleman suuntaan pikkuhiljaa :(
Kyllä olen tulossa. Pidätkö taas virtuaalisyntymäpäivät? Jos pidät niin voisitko kirjoittaa virtuaaliosoitteesi. Tiedäthän, että palstalla oikeitten tunnisteiden antaminen on kielletty, eikä siitä ole kellekään mitään hyötyä.
Heh heh,justiinsa.Oikeen virtuaaliosoite pitäisi antaa.Elämä on nykyään yhtä virtuaalia.Voisin tehdä virtuaalisesti itsemurhan.
Joo, voit pistää jo etukäteen hautauskutsut tulemaan, tullaan laulaan sun virtuaalihaudalle "matka mies maan"-virttä. Lopeta tuo jankutus itsemurhasta, et sä mitään sellasta halua, olet vaan naisen puutteessa ja masentunut.
Sulla on synttärit ensi kuussa?
Mulla ainaski on mutta mä en ole ap. ;)
No onnea sit näin ennakkoon :)
Kiitos! Mutta etkö sä meinaa onnitella mua sit oikeena päivänä? ;)
Milloin niin onnittelen sit oikeana päivänä ;)
En mä sit mitään palstaonnitteluita tahdo ;)
Mä päätin lakata täyttämästä ja aloin nuortumaan sillai kun siinä elokuvassa se munkki kohta olen luonut nahkani parikymppiseksi ja sitten lähden humpalle, että kerkeen joraamaan, ennen kuin taas vaipat lyödään perseeseen.
Minä päivänä ne on?
Riippuu siitä, millaiset pippalot olisi tiedossa!
Tiedän, että tässä kussa ovat synttärisi. Päivää en muista. Syntymä vuoden muista, sen saa vähentämällä neljä omastani.
Mun meni jo - ja oletan, että hänenkin. Mutta jos kutsun saan, niin oletettavammin tulen paikalle :)
Kiitos teille vastauksista, sitä keksii tyhmyyksiä yksinäisyydessä. Joku oli oikeassa, niihin on vielä aikaa, mistä tiedät? En tiedä kuitenkaan teistä ja halusin kokeilla, mitä täällä vastaatte, tiedätte uskomattoman paljon. Hänelle, jolle tark. viestin on omansa pitänyt ja on saanut henk.koht. kirj. puh.num. kera.
johan nyt toki