xsara hdi 2.0 (vts) vs xsara vts 2.0

Itselläni on hdi jota on hieman piristelty ja katsastuksessa sanoivat että tarvitsee todistuksen että jarrut ovat samat kuin bensa vts mallissa jossa on enemmän tehoa? Kiitos!
Joten pystyisikö joku kertomaan että onko samat jarrut?
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarvitset todistuksen maahantuojalta. Älä täältä kysele. Asiallisia vastauksia tuskin saat.

Äänestä

Selviää, kun käyt kysymässä jostain varaosa-liikkeestä, onko samat levyt näissä malleissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ongelma kirjoitti:

Itselläni on hdi jota on hieman piristelty ja katsastuksessa sanoivat että tarvitsee todistuksen että jarrut ovat samat kuin bensa vts mallissa jossa on enemmän tehoa? Kiitos!
Joten pystyisikö joku kertomaan että onko samat jarrut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu