Hyviä virtuaalitalleja ahkeralle hoitajalle?

Hoitaja vaan

Heissan kaikki virtuaalitallin omistajat! Olen ahkera hoitaja ilman hoitohevosta, joten etsisin nyt sellaista. Kävisin hoitamassa aina niin usein kuin vain ehdin, mutta toivon että virtuaalitallit olisi hyvässä kunnossa, niitä päivitellään (tiedän kuitenkin itsekin kokemuksesta että aina ei vain kerkeä!)
Toivon että sivut olisivat siistin näköiset ja että hevosissa olisi valinnanvaraa. Itse olen enemmän haastavien hevosten puolella, koska minulla on niistä paljon kokemusta :) elikkä linkittäkää sivujanne tänne niin käyn kurkkimassa :))

11

130

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Gallin

      http://gallin.webs.com Tervetuloa! Tallillamme olisi varmasti sinullekkin oma hoitsu ja valinnanvaraa löytyy ihanista hepoistamme, joista osa onkin kehyttyneimpiä ja haastavimpia kuin toiset. Tervetuloa tutustumaan!

    • Tezzy

      http://marlet.nettisivu.org


      Virtuaalisen Itä-Suomen kauniissa maalaismaisemissa sijaitsee vasta pystyyn laitettu yksityistalli Marlet.

      Päätoimintanamme on yksityisten majoitus, mutta myös hoitajille löytyy aina tilaa. Pyrimme järjestämään tallin omalle porukalle (ja miksei ulkopuolisillekkin) monipuolista toimintaa aina tunneista, tallikilpailuihin ja viikonloppuleireihin.


      Otan tallilla asuville omille hevosilleni hoitajat. Jos olet kiinnostunut vaativista hevosista voin suositella sinulle issikka oriani Falskia (http://falski.webs.com/ ) tai vaihtoehtoisesti vaativaa risteytys ruunaani Femmaa
      ( http://www.femmahorse.webs.com/ )

    • Mirzuu
    • Britta.
    • Minea L.
    • lýsa
    • Pinjus&Julia

      Tervetuloa vuonoponejen virtuaalitallille!Kisoja järjestetään aktiivisesti ja yksäreitäkin saa tuoda!
      www.vuonoponit.suntuubi.com

    • vrt ponihaka(2)

      Http://vrtponihaka2.nettisivu.org/
      Tervetuloa! Eli ponitalli olis kyseessä. Poneja on viellä paljon ja ne tarvitsisivat hoitajaa. Shettiksiä on eniten, mutta muitakin rotuja on. Päivitän sivuja aika usein. Käyn siellä melkein joka päivä. Käy ainakin katsomassa ja jätä kavionjälki vieukkuun!:)

    • Tervetuloa!
    • Nikita M.
    • Hanna-Kaisa "Hanski"

      www.amorilla.suntuubi.com

      Amorillaan kaivataan paljon ahkeria hoitajia, joilla on mahdollisuus päästä hoitsunsa kanssa kokemaan uskomattomia hetkiä niin este-, koulu-, kuin maastoratsastuksenkin parissa. Tallissa on tällä hetkellä 8 hevosta, ja lisää on tulossa, joten jokaiselle löytyy varmasti jotakin !

      Otamme sinut ilomielin vastaan myös oman hevosesi kanssa, tervetuloa porukkaan !

      Iloisin terveisin, tallinomistaja Hanna-Kaisa, tallityöntekijät sekä asukkaat :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      68
      4715
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      171
      3636
    3. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      166
      3140
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      72
      3084
    5. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      50
      2781
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1933
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1861
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1666
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      174
      1650
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      42
      1362
    Aihe