niin vaikeeta jutella tunneasioista sen kanssa, josta "tykkää"..?? Vaikka on niin tuttu ja nähdään usein höpötellen kaikenlaista. On yhteisiä sutinajuttujakin ollut ja ne ikäänkuin roikkuu ilmassa. Tulisipa se rohkeuden puuska oikeaan aikaan, mutta aina on mennyt pupunen pöksyihin.
Piru vieköön, miks se on
Pakko joskus..
3244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ällös muuta viserrä.Se on kuin joku automaattilukitus, joka toimii heti , kun hän lähestyy ;( Suusta ei tule kuin jotain ihme skeidaa
Yleensä on helpompi, jos on aikaa ja rauhallinen tilanne kahden kesken. Ehkä kannattaisi miettiä miten tilanteen saa aikaan ;-)
Sama tilanne täälläkin. Kaikki menee hyvin ja luontevasti niinkauan kun on muita ympärillä. kahdestaan jäätyämme molemmat jäätyvät, tilanne muuttuu kummalliseksi, eikä asioita saada selvitettyä ikinä.