Kylläpä mä olenkin ärsyttävä persoona.

Kaikkia ei voi miellyttää.

Jatkan silti yrittämistä, taas heti huomenna. Omalle tyylilleni uskollisena.
2115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...Ja mä en ees huomannu sua ????

Äänestä

minä lähden ja, kun meinaa mennä sekaisin missä ketjussa n ja missä m..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ootte nähneet vaivaa kirjoitti:

Kaikkia ei voi miellyttää.

Jatkan silti yrittämistä, taas heti huomenna. Omalle tyylilleni uskollisena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu