ketään kaipaa. Jokainen tekee minkä tärkeäksi näkee.
http://www.mojvideo.com/video-life-of-agony-angry-tree/d4ea80a4b0f18db0a28d
http://www.mojvideo.com/video-life-of-agony-angry-tree/d4ea80a4b0f18db0a28d
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ketä ikävöit ?
En tunne vihaa, katkeruutta, ihastumista, rakkautta. Olo on hyvin balansoitunut ja stabiili. Mun puolesta tämä tila voi kestää ihan vaikka hautaan asti.
En koskaan ole ollut mikään ruikuttaja, mitä nyt näköjään
jotain vakavan puoleista. Se loppuu!
Kuin suustani.
"En tunne vihaa, katkeruutta, ihastumista, rakkautta. Olo on hyvin balansoitunut ja stabiili. Mun puolesta tämä tila voi kestää ihan vaikka hautaan asti."
Toivottavasti. Täällä palstalla tulee poikettua nykyään niin harvakseltaan. Nytkin maksoin laskuja ja yhden laskun takia päätin poiketa katsomaan sivuja. (Tavallaan se muistutti eräästä vaikkei liity toisaalta häneen.)
Joskus pari vuotta sitten tuntui että eräs henkilö kuvitteli täällä minun kanssa kirjoittelevansa huumori mielessä, viittasi ammattiin ja sen sellaiseen..., siitä tajusin, mutta se en ollut minä. Silloin jäin koukkuun palstaan ja halusin seurailla tilanteita. Tänä vuonna olin jopa 5 kuukautta putkeen lukematta tätä. Ja hyvin olen nytkin päässyt olemaan "kuivilla". Tarina on tosi.
En enää jää koukkuun mihinkään, sen olen tämän vuoden aikan edes oppinut, jos myös muutakin.
Mukavaa jatkoa sinulle muukalainen.
Nimimerkkini ei viittaa mihinkään ns. draamaan.
Tulkitsenko oikein, että sulla on sisäinen rauha? Olet täysin tietoinen, elämääsi ei tule enää "draamaa". Ajoittain koen, kovin keskeneräinen olen.
HHrrrrRRRrr