Mitä vl-pedofiilin pitäisi tehdä, että se

Täällä taas vl-pedofilian ja sen salaajat puolustavat Voittosen salaaman vl-pedofiilipapan tekemisiä sillä, että hän "vain" suuteli ja puristeli tytön tissejä.

Mitä vl-pedofiilin täytyy tehdä uhrilleen, että se olisi vl-uskovaisten mielestä tuomittavaa?

Raiskata kahdeksan vuotta kahta tytärtään?

Mutta eihän sekään tuntunut Tuomas Hännisestä miltään, pikkusynniltä vain. Sellaiselta pikkujutulta, johon jokainen vl-uskovainen tilaisuuden tullen sortuu!
677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siis vl-pedofilian hyväksyvät ja sen salaajat.

Äänestä

Eihän koskettelu ole raiskaus.
Siikajoen kanttorin käsi liukui lapsen lapsensa housuihin.
Paljonko kattori sai "hyväilystään".

Äänestä
  • Olen samaa mieltä. Lapsen seksuaalinen hyväksikäyttö ei ole yhtään mitään ilman kunnon raiskaamista!

    Olette niin kipeitä, ettei ymmärrä.

    Onko Lappeenrannan kahdeksan vuotta kahta tytärtään raiskaanut "rakastava vl-iskä" idolisi?

    Äänestä

Tytär joutui pörätuoliin isänsä raiskaamisen takia. Voi millaisia petoja uskovaisena itseään pitävät miehet ovat. Toivottavasti saa vankilassa ansionsa mukaan.

Äänestä
  • VL-uskonto on mennyt ihan omia teitään rikollisjärjestöksi. Me sydämen uskovaiset emme halua missään nimessä allekirjoittaa tuollaista lastenraiskaamistouhua.

    Äänestä

  • Veli Oulusta kirjoitti:

    VL-uskonto on mennyt ihan omia teitään rikollisjärjestöksi. Me sydämen uskovaiset emme halua missään nimessä allekirjoittaa tuollaista lastenraiskaamistouhua.

    Moni meistä koulutetuista vl-uskovaisista miettii, miten toimia tämän sairaan järjestön kanssa. Osa ihmisistä on niin naiiveja, että uskovat kaiken mitä heille syötetään ja näin törkeä rikostensalaamistouhu vaan jatkuu...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koskettaisi? kirjoitti:

Täällä taas vl-pedofilian ja sen salaajat puolustavat Voittosen salaaman vl-pedofiilipapan tekemisiä sillä, että hän "vain" suuteli ja puristeli tytön tissejä.

Mitä vl-pedofiilin täytyy tehdä uhrilleen, että se olisi vl-uskovaisten mielestä tuomittavaa?

Raiskata kahdeksan vuotta kahta tytärtään?

Mutta eihän sekään tuntunut Tuomas Hännisestä miltään, pikkusynniltä vain. Sellaiselta pikkujutulta, johon jokainen vl-uskovainen tilaisuuden tullen sortuu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu