V70 2,4D vm.2009 jakohihna vaihto

Kuinkahan paljon kyseessä oleva 180tkm huolto tulee maksamaan merkkiliikkeessä?
5587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

soittamalla sinne saat tietää

Äänestä

ad maksaa 380 ekua töineen osineen rullat hihna

Äänestä

saako tuohon takuuta kun ei ole kaikkia jakopään osia vaihdettu ?

Äänestä
  • Takuu tulee työhön(vuosi) kuuluu hihna ohjausrulla ja kiristin rulla ja vesipumppu.
    soita lähinpään ad huoltoon kato netistä..

    Äänestä

Merkkiliikkeessäkin hinta jää alle 500 euroon

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tikka-nen kirjoitti:

Kuinkahan paljon kyseessä oleva 180tkm huolto tulee maksamaan merkkiliikkeessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu