Tervetuloa Arton puuhamaahan

790
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • Suomi24 / Paikkakunnat / Kymenlaakso / Kotka / Jari Luumin tyyli muuttui käryn jälkeen
    3 Vastausta 79 Lukukertaa
    Jari Luumin tyyli muuttui käryn jälkeen



    Asko Kervinen
    30.11.2011 19:18

    Kun Jari Luumi jäi kiinni rysän päältä kaupunginhallituksen kokouksessa Suomi24 -surffailusta ja häiritsevästä lappujen jaosta, niin Jariltakin alkoi ilmestymään kirjoituksia oikein omalla nimellä esiintyen, mutta eipä ole Jarilla kanttia vastata asiallisiin kysymyksiin, että miksi hyväksyy kaupungin hallinoiman laittoman mustan listan ja mustan listan luvattomat asiakirjatiedot muissa asiakirjoissa?

    Jari seuraa palstaa aktiivisesti. Siksi edelleenkin odotan, että Jari lopettaa asiassa pakoilun ja vastaa reilusti omalla nimellä esiintyen.

    Äänestä

kyllä lähtee ropihuudit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


24 Allapito kirjoitti:

http://www.kolumbus.fi/kenneth.sundberg/kuvat/pp_indexorig.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu