Hyökkäsikö Martina Maisa Torpan kimppuun?
kaksiviisi
5776
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
JEEE
Seiska: Käsirysy viidakossa
http://www.iltalehti.fi/viihde/2011120114858227_vi.shtml
KYLLÄ HYÖKKÄSI
Sellasta sattuu, kun itsetunto ei kestä nuorempien ja seksikkäämpien naisten läsnäoloa. Ulkonäkö ei vaan riitä vertailuun, painitaan ihan eri sarjassa.
Maailmassa on muutakin kuin ulkonäkö. Maisa on oikein sievä tyttö, mutta hän ei vain julkkismaailmassa ole yhtä mielenkiintoinen, eikä siksi saa yhtä paljon huomiota osakseen. Pitää olla myös räväkkyyttä ja persoonaa pärjätäkseen eikä vain nätti naama ja kroppa. Tietääkseni Maisa on kerta toisensa jälkeen dumpattu, joten jotain hänestä puuttuu, vaikka hyvin nätti onkin.
Meinaatko, että Martionan räväkkyys (eli turpanvetäminen muita) onj otenkin hieno asia?
Mielenkiinto muuten on tätä naista kohtaan täysin sammunut. Ainoa, mistä kirjoitetaan näillä palstoilla on Martinan väkivalta, Stefanissa roikkuminen ja se, ettei vieä aikaa lapsensa kanssa. Niin, toki hänen kulahtaneesta ulkonäöstä myös kirjoitellaan. Mitään positiivista sanottavaa hänestä ei ole. Ja tämä palstahan on ihan tunnettu siitä, että käsitellään pääasiassa henkilöitöä, joilla menee huonosti.