jaahans, aika lähteä

tuonne irl , katselemaan olisko se eräs tietty siellä myös..85% todennäköisyydellä törmään häneen :) Älkää te tappelemaan vaa ruvetko täällä :P
4113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sinustahan täällä tapellaan, jos tapellaan
muista et ojan kautta ei oo kotiin tulemista, jos on enää muutenkaan. senverrran
tympeää on käytös tänä v. ollut.... helvata

Äänestä

100% jos vaan maltat edes tunnin siellä odottaa.. ;-)

Äänestä

Uskallanpas! Uskallan vaikka mitä. Aloitetaan heti. Voitan tai häviän, sama se mutta kyllä minä ainakin uskallan.

Äänestä
  • Nyo Tiinat tunnetaan.................. äöfk

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mahikset on kirjoitti:

tuonne irl , katselemaan olisko se eräs tietty siellä myös..85% todennäköisyydellä törmään häneen :) Älkää te tappelemaan vaa ruvetko täällä :P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu