Minä saan kaikkein kovimman orgasmin, kun menen mieheni päälle ja hieron pimppaani hänen kaluaan vasten. Kalua ei siis laiteta sisään, vaan hieron klitorista sitä vasten. Orgasmi on näin paljon kovempi, kuin että kalu on sisälläni. Onko kukaan muu kokeillut samaa? Mieskin tykkää, kun tämän jälkeen otan suihin loppuun asti.
Kovin orgasmi
Ihme juttu
5112364
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 51
Vanhimmat
KYLLÄ, tuosta asennosta saa oikeasti parhaan.
Kokeiltu on.
Rintojen hyväily samalla näyttää parantavan lopputulosta.
Suihinottoa en kauheasti arvosta paitsi sesileikkinä.
Kaikki miehet luulee, että se on vahingossa ulkona, vaikka itse juuri siitä nauttisin.
Lämmmin penis kun hinkaa klittaa, on orgasmi todella kovempi kuin penis sisällä. Nännejä kun vielä sopivasti nipistelee, niin ah.
Kun paksu muna painaa klitorista ulkopuoleta, ei munaa sisään kaipaakkaan. Itsekkin otan suihin lopuksi, koska pidän spermaa terveellisenö asiana.
Miehellehän tuo ei sitten annakkaan yhtikäs mitään. HYvä jos sulla on hyvin,miehestä ei niin lukua.
Kyllä kunnnon suihinotto loppuun asti hakkaa pimppapanon 100-0.
Joo kun on antanut naisen hieroa itsensä orgasmiin klitoris kullia vasten saan sellaisen kiimakissan ratsastamaan kullillani että spermaa lentää pilluun ja ulvonta kuuluu. Ihanaa kun nainen tekee sen mun kullini avulla just niinkuin haluaa.
erittäin voimakas orgasmi tulee kun mieheni ottaa klitoriksen suuhun, imee sitä ja samalla kielellä hieroo klitoriksen alapintaa. Samalla myös hieroo anustani sormella ja juuri ennen orgasmia pyörittää nopeasti sormea peräaukolla.
Huh huh - ihana orgasmi tulee ja tärisen kauttaaltaan - orgasmi kestää myös kauan. välillä tulee peräkkäin pari,
Sen jälkeen on miehen nautinnon vuoro....
Tämäkin todistaa sen ettei emättimessä ole hermopäätteitä vaan ne sijaitsevat nk.ulkosynnyttimissä ja että vagina-orgasmi on enemmpi psygologinen juttu.
Kokeiltu kaikkea , eikä mikään anna sitä taivaallista orgasmia mulle :(
Kyllä se vaimo tuntuu tuosta kovasti tykkäävän. Ei mulla nyt niiin pitkä ole,mutta paksu,ja terskan leveät heltat tekee hänelle todellä höröä. Ei hän ole koskaan saanut kanssani orkkua,ainoastaan pilluun panamalla. Aina jotenkin muuten.
Uskomatonta mutta totta tämä. Pornoleffoissa tämän tapainen hinkkaaminen näyttäisi naurettavalta,mutta kovin orgasmi oikeassa elämässä tulee aloittajan antamalla tavalla, ainakin minulle.
Kiitos vinkistä, huh todellakin toimii. Jos mies ei paikalla, voi tuon tehdä vibraattorillakin.
oon 14 mutta mukava seurata tätä keskustelua :)
Mä oon 12, tyttö. Entä sä? :)) Nii on kiva seurata tätä keskysteluu.
:DD itekki
Just , eihän kakarat saa olla täällä !
Tissien ja pakaroiden väliin hinkkaaminen on oiva ehkäisykeino.
Varpaiden välikin toimii.
Pistetään korvan taakse;)
Hinkaaminen rintojen, pakaroiden, korvanlehtien ja sormien ja varpaiden väliin on ihanaa.
oon 12 poika hauska keskustelu
Tavallinen kalu sisään seksi ei tunnu enää miltään tämän jälkeen. Vau!
Mullakin orgasmin saanti nopeutuu kun saan sitä kyrpää hinkata klittaan panon aikana... hyvä tapa muutenkin jos jätkä meinaa laueta ja pitää vähän rauhoittaa menoa.
Kokeilkaa tätä, sen jälkeen muu ei kelpaa.
Olen 98 vuotias tyttönen, samoin.
Eihän se ole ollenkaan ihmeellistä!
Katsoitteko g-piste dogumentin.
Siinä kerrottiin selkeästi, että klitoris,sgenen rauhanen ja g-piste ovat yhteydessä keskenään.Sgenen rauhanen on häippäreiden molemmin puolin. Rauhanen on laajalla alueella. Kiihottuneena klitta paisuu, sen jälkeen paisuu sgenen rauhanen.
Sen kiihottuminen ei ole aina samassa paikassa.
Useasti voi lukea kysymyksissä tekstiä,- jossa mies kirjoittaa että nainen on valittanut klitan olevan arka. Hommat ovat jääneet sitten siihen. =( Voi voi.
Silloinhan nainen on kiihoittunut ! hellästi hellästi hyvä tulee. Arkaa paikkaa ei silloin enää jatketa vaan höyhenen kevyesti vierestä !
Munaa ei tarvitse laittaa sisään.
mä miehenä tiiän ton et moni mimmi saa just noin parhaimmat orkut ja siis ku tyttö päällä ni annan hänen tehdä mitä tekee ja kun ekana hinkkaa ittensä noin muutamaan kunnon orkkuun ni sit istutam tytön kalun pälle ja otan itseäni vastan ka suken vastaan ni kyrpä pässee hieroo just oikeista kohdista..ja sit sen jälkeen tyttö kontilleen ja takaapäin ja sormea anukseen..
vinkuvan.Mene kouluun ja opettele kirjoittamaa,moinen pötköön kirjoittaja.
olen 7v tyttö ja haluaisin tietää mitä seksi on onko se joku leikki?
Ihana kokemus tämä, kokeiltiin miehen kanssa ekaa kertaa. Lopuksi otin suihin mieheltäni. Ah.
Mer, mer
Toimii yksinkin... itse saan parhaiten siten että menen mahalleni, laitan molemmat käteni pimperon alle siten että toisen käden ranteen sivu on klitan kohdalla (kädet tavallaan päällekkäin, alin käsi painautuu sänkyyn) ja liikun edes-takaisin, työntelen kuin mies konsanaan, jalat yhdessä tai hieman levällään. Näin pillua saa oikein rutisteltua ja orgasmi tulee ahhhh niin ihanan voimakkaana. Tiedän että tämä tapa on varmaan omituinen mutta itselläni toimii sillä tulen jo minuutissa. Oman kropan paino ranteen sivua vasten klitassa tuntuu vaan mielettömän hyvälle. Ja se stimuloi koko klittaa eika vaan sitä pientä hyppyriä :)
Samoin!
Hieman koholla olevaa nyrkkiä/rystysiä voi myös hyödyntää. Ollessani mieheni päällä, hän nai minua anaaliin, samalla hän pitää nyrkkiään häpykumpuani vasten voimakkaasti painaen. Itselläni meinaa lähteä taju, orgasmin tullessa tällä tapaa naidessa.
olen 6v, mitä tämä on?
Mene sinä tumputtaja sinne kaappiin takaisin.
Ihanaa, tätä olen haaveillut pitkään mutta en vielä ole toteuttanut mutta kiihotun siitä kovasti..
En kyllä ymmärrä, miten te saatte tuolla tavalla orgasmin? Itse monesti olen kokeillut tätä mutta ei oikein anna mitään, kovin orkku tulee kun mies rynkyttää täysillä takaapäin ja läpsii pakaroita... Om nom.
Olet vain frigidi lehmä, siksi.
Tuossahan voisi olla ideaa,taitaa olla kuitenkin psykölooginen juttu,mutta kokeilla täytyy.kaikenlainen kokeilu lisää haluja ja pitää virkeänä.Tästä on jopa tehty tutkimus.
Mies ei voi olla perus jyystäjä tässä hommassa. Vain älykkään ja tunteet vaistoava mies pystyy tähän.
kiinnitä sängynlaitaan dildo ja hinkuta sitä ittees. Tuntuu ihanalta!!! Orkku tulee minuutissa. Vielä vähän mielikuvitusta peliin. AAHHH!!
Mun nainen haluaa sen aina sisään, vaikka itse yritän vihjailla, että hieroisi vähän useammin sitä pimppaa siinä varressakin. On hän toki sillainkin orkut joskus hinkannut. Uskomattoman seksikäs näky kun ne häpyhuulet "nuolee" molemmin puolin kikulia. Mutta kuulemma se tuntuu parhaimmalta(voimakkammailta) siellä sisällä(saa siis orkut myös näin). Mä en usko oikein tuohon psykologiseen selitykseen. Toisilla ne pimpat varmaan tuntee vähän erillä tavalla eri paikoista. ja kun täällä taas ilmoitellaan vaan paksuista ja isoista niin kerrotaan tähän se, että minulla ei ole iso.
Mulla lorahti paskat lakanoille kun sain pimpuraa väristävän orkun kun mieheni pieraisi klitoristani vasten
Tämä mahan päällä makaaminen on hieno juttu myös menkkojen aikaan. pikkuhousujen ja suojan läpi tuntee kalun ihan hyvin häpykummulla ja klitassa.
Kiitos vinkistä, TOIMII!
Nyt joku on kesinyt asentoa vastaavan lelun, jota linkissä testataan.
http://xhamster.com/movies/1307228/octomom_rides_the_sybian.html
Mulla se tuli s.aatanan kova orkasmi kerran pentuna tissiä imiessä. Siinä oli housuissa puurot ja vellit sekasin. Oli siinä naurussa pitelemistä.