iisalmen äijät!

Onkos Iisalmessa mimmosia äijiä?
Onko paljon näitä rockabilly/amis tyylisiä?
Ja mistä päin Iisalmee näitä jätkiä löytyy?


ROCK'N'ROLL ;>
41595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ollaan saatanan pienimunasia kaurahattuja ja peltopellejä.Mistä rockenrollosta sinä mainihit?

Äänestä

sama rokutypy kun aiemmin..
ip sen kertoo xD

Äänestä

Rockabillyjä täällä on melkein kaikki miehet enemmän tai vähemmän. En suosittele Iisalmen miehiä :/

Äänestä

Pitää olla kuuro ja sokea, mikäli ei Iisalmesta näitä jenkkiautojuntteja löydä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iisalmeen muuttava likka kirjoitti:

Onkos Iisalmessa mimmosia äijiä?
Onko paljon näitä rockabilly/amis tyylisiä?
Ja mistä päin Iisalmee näitä jätkiä löytyy?


ROCK'N'ROLL ;>

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu