... tai osaa koskettaa miestä. Nyt on sellainen fiilis, että en kaipaa mitään muuta sen enmpää. Vain yksi viidestäkymmenestä naisesta on osannut aidosti ja oma-aloitteisesti koskettaa ja kosketella ajatuksen ja ajan kanssa. Muutoin se on ollut epävarmaa hiplausta, hajamielistä hivelyä tai opittua puristelua. Tätä menoa alan kohta homopetteriksi. Jos pystyn tuottamaan naiselleni orgasmin genitaaleihin koskematta, niin miksi hän ei halua opetella koskettamaan minua. Minulla ei ole niin suuri muna, että sen takaa ei löydy muuta miehistä.
Naiset, miksi miehen koskettelu, helliminen, kiusaaminen , kiihoittaminen ja hulluksi tekimenen on niin vaikeaa? Onko niin paljon helpompaa olla vaan antava pillu ja seksiobjekti? Hoitakoot äijät vaan oman nautintonsa ...kele????
Naiset, miksi miehen koskettelu, helliminen, kiusaaminen , kiihoittaminen ja hulluksi tekimenen on niin vaikeaa? Onko niin paljon helpompaa olla vaan antava pillu ja seksiobjekti? Hoitakoot äijät vaan oman nautintonsa ...kele????
Vastaukset 8
Vanhimmat
Samanlaiset kokemukset. Eukot haluaa että mies on se joka tekee hommat ja joka tuntee naisen henkisen tilan kuukautiskierrosta riippumatta. Miehen pitää osata hyväillä, helliä, tyydyttää, naida, kosketella ja vaikka mitä.
On mulla ollut muutama nainen jotka on osanneet homman. Niissä oli sitten semmonen ominaisuus että tykkäsivät tehdä sitä vähän turhan monelle ja siitähän seuraa harmeja.
Ei ihme että niin moni käy hakemassa naisensa ulkomailta.
Ei se minusta ole kansallisuuskysymys. Ei suomalaiset naiset huonompia ole, päinvastoin. Vaikka, ei mulla noista ulkomaalaisista kovin paljon kokemuksia ole, muutama kuitenkin. Nainen on kuitenkin aina nainen ja miehen täytyy tehä, mitä miehen täytyy tehä.
Onko ylipäätään olemassa koskettelijanaisia, jotka tykkää kosketella eroottisesti?
Kyllä me osataan koskettaa...täytyy vaan löytää oikea nainen:=)
Eikä mikään ole niin upeeta kun kiusata, härnätä, kiihottaa niin että mieheltä menee melkein taju...ehkä kuitenkin lopuksi päätyä rakastelemaan ihanasti...rajusti tai mitä vaan, mikä molemmista tuntuu hyvältä.
Mulla toistepäin. Mä teen miehelle kaikkee...käsillä, suulla, janoan hänen vartaloaan ja sitä että saan tuottaa hänelle nautintoa..:) Mut hän ei saa mua orgasmiin asti, tarttisin kai kovempia otteita enkä sellaista kevyttä hiplailua..
Mä tykkään silittelystä ja koskettelusta. Oman kokemukseni mukaan miehet on enempi niitä, jotka haluaa nopeesti "itse asiaan".
Ratkaisu tähän kaikkeen: Sinä olet homo. Ei ole epäilystäkään, ettet oisi ruskean reijän ritari. Ja P:S. Naisen tehtävä on imee dikkii, pimpsa on ällöttävä. Se on sala-homojen kusetus_väli_juoni. Ole homo-petteri ja nuole suklaakavereittesi perä-aukkoja, se on rat-vitun-kai-vitun-su.
Eiköhän naisiakin ole moneen junaan, niin kuin myös miehiä. Itse naisena olen huomannut saman ongelman. Kunpa löytäisikin miehen, joka haluaisi koskettaa ja tulla kosketetuksi ihan vain siitä ilosta, että saa tuottaa toiselle nautintoa. Lahnana makaaminen ei todellakaan kiinnosta, päinvastoin se laskee halut pakkasen puolelle. Moni mies taitaa kuitenkin kokea aktiivisuuteni sängyssä pelottavana...?