Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pikkuhousut

myyn käytettyjä pikkuhousuja haluamillasi "mausteilla"

laita viestiä niin sovitaan hinnasta
85362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

voitko laittaa sähköposti osoitteen !

Äänestä

Kerro vähän hintaa..postissako?

Äänestä
  • eli toimitan sinulle pikkuhousut postitse. maksu joko postiennakolla tai suoraan tilille. kun sopimamme summa on tilillä lähtevät pikkuhousut.

    tuoksun saat itse valita. jos kiinnostaa laita mailia lisää sähköpostiosoitteeseeni niin jutellaan lisää

    Äänestä

kurkkusalaatilla kaks kertaa ja yhden kerran pelkällä maustelisällä.

Äänestä

Hieman sinappia ja ketsuppia haarakiilaan, kiitos.
Ja tietenkin ripaus suolaa ja mustapippuria,
niin siinäpä hauamani mausteet alkavat olla.
Kiinnostusta olisi. Onnistuuko?

Äänestä

Haluaisin valkoiset puuvillaiset pikkuhousut joita olet ensin pitänyt viikon etkä tuona aikana pese kertaakaan pilluasi. Haluan myös että tuon viikon aikana pyöräilet kolme tuntia päivässä LUJAA, niin että hikoilet paljon ja myös pikkuhousut kastuvat hiestä ja pillumehuista joita erittyy kun hankaan häpyhuuliasi satulaa vasten.

Kun housuja on käsitelty näin viikko, menet seuraavaksi ratsastamaan pikkuhousut jalassa. Istu siten että satula painaa koko ajan pilluasi LUJAA pikkuhousujen läpi. Ratsasta vähintään tunti päivässä, viikon ajan, siten että housuihin tulee märkä läikkä. Kun tulet illalla kotiin, haluan että hierot työnnät sormesi likaiseen pilluusi, sitten haistelet sitä ja samalla tyydytät itseäsi pelkästään housujen läpi hankaamalla.

Kun kaksi viikkoa on kulunut, housut ovat varmaankin keltaiset/ruskehtavat ja koppuraiset kaikista pillumehuistasi. Korostan edelleen että koko 2 viikon aikana et saa pestä pilluasi etkä persettäsi.

Kolmas viikko: Kun käyt kusella, et saa enää pyyhkiä pilluasi paperilla. Anna kusisten häpyhuuliesi painautua likaisiin pikkuhousuihin. Paskalla käynnin jälkeen saat pyyhkiä perseen mutta käyttäen vain 2 palaa vessapaperia. Loput saavat jäädä aromeiksi pikkuhousujen takaosaan, muodostaen ihania ruskeita pilkkuja ja raitoja muuten keltaruskeaan pilluvisvan värjäämään kankaaseen. Käy myös jumppasalilla joka päivä, pitäen housuja jalassasi.

Jos tämmöinen käsittely onnistuisi, olen valmis maksamaan housuista 100 euroa. Vastaa tähän onnistuuko, niin saat sähköpostiosoitteeni.

Äänestä
  • Eikös se ole sama ku paskoo niihin suoraan heti ekkaviikolla ja tekee kääreen missä pysyy lämpymänä :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pamela kirjoitti:

myyn käytettyjä pikkuhousuja haluamillasi "mausteilla"

laita viestiä niin sovitaan hinnasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu