Kumppanini ehdotti että voisi ruiskaista osan lastistaan silmälaseilleni ja loput suuhun. Ällöttää varsinkin se silmälasiosuus ja näiden kahden yhdistelmä. Suhdekin on vasta ihan alussa. En tietenkään suostu kun inhottaa mutta tekis mieli heivata koko ukko mäkeen jo pelkän ehdotuksen takia. Mitä mieltä olette?
Kasvoille laukeaminen
yäk
5628
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Oletko HULLU, spermat pääasiassa nieluun ja muutama tippa tuhlattavaksi silmälasien puhdistukseen.
"Suhdekin on vasta ihan alussa". So what? Vaikuttaa siltä, että ukkosi on seksuaalisesti avoimempi ja estottomampi kuin sinä, joten...voivoi. Erotkaa jo.
"Vaikuttaa siltä, että ukkosi on seksuaalisesti avoimempi ja estottomampi"
Niin tai sitten toljottanut liikaa pornoa...
Elä veikkone pelekän ehotuksen takkii miestä heivoo jos muuten hänestä tykkeet. Sanot vaan nätisti ettet halluu semmosta jos siltä tuntuu. Miulla ihan sama juttu. Suapihan sitä kaekkee ehottaa vuan ei pakottaa ja yhessä ettii niitä juttui joista kumpikin tykkee.
Tämä silmälasiosuus on ollut jo niin kauvan keskustelussa , että eikohan oli parempi poistua jo takavasemmalle. Tee omat analyysit ja suorita tarpeelliset toimenpiteet.