jumalauta pojat taas kaahaa haminassa! Joku musta civic:kki kävi tänää pensaikossa! Pojat saa tulla kaivaa ens kesän uuen ojan tai tulee vihanen mamma ja hirttaa ne palleista!!! kannattaa varoa! ystävällisin terveisin 12v jonne haminasta!
perkeleen kaaharit!
ES-jonne haminasta!
13602
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kyl se tot kikkeli:kki esssi sanos sanoo jonne ei tien ko ol linkkiasemal tai jotaa uuvesta menet kyl totatotatoat jonnee tai minnee-ö
Liekö sama civikki jonka takia oon uusinut tuulilasin kaksi kertaa(onneksi on vakuutus). Se kun ruovittelee risteyksessä ja kivet senkun sinkoilee asfaltin ulkopuolelta takana olevan tuulilasiin. Nyt oon jo viisaampi, en aja sen takana risteyksiin jos kohdalle sattuu, mutta ainahan siellä takana joku onneton on kenen lasi särkyy sen paskan takia.
Kyseinen auto on netti autotossa myytävänä! Saisivat pojat kaasujalkaa rajottaa vähä! Kyseisestä henkilöstä on saatu tietoja ja pitää varmaan kaupungille soittaa! :S perkelee! sinne meni oja...
Eihän hondal pääse kun kova :)
Onpas pojilla ollu syvä oja kun autonrenkaat teki syvemmän ojan kuin itse oja. Kivetkin lentää tuulilasiin kun etupyörä pyörii tyhjää.
Mitähän vielä , voimasonnikin Lentää.
Mutta vain Haminas, buahahahahahaha.
Ojankaivajalla ei varmaan itellä ole autoa? Oot varmaan se joka vinkuu kyytiä muilta eikä maksa kyydeistä mitään.
Et voi siis tajuta sitä harmia mitä autonomistajat saa tollasista kaahareista.
Sitten kun olet iso poika ? / tyttö? ja ostat oman civikin, niin huomaat kanssa autoilijoiden potutuksen.
Olet selvästi alempaa kastia eli tojo,kia tai fiat kuski. Kasva poju isoksi niin ehkä sulla on joskus uskallusta ja rahaa ostaa oikea auto.
Go home teidentukko!
Nyt vitsin murjasit... hondakuskiko jotain ylempää kastia???? buahahaaahaa
Hondat on samaa kiinanpaskaa ja ajurit samaa huttua. Mutta kuka kuka se hondista muu puhui kuin sinä. Teidentukko! Tojopelle!
Pojille tiedoksi ensi kesänä tavataan BUHAHAHAHAH
Ai Jonne oli tosissaan sen mopokortin ajamisen kanssa. Onnea inssiin, kai tiesit että mopokortin saamisen edellytys on nykyään käsittelykokeen läpäisy.
Kantsii harjoitella!
Mopokortilla saa nykyään ajaa myös tojoa,kiaa ja fiattia. Sekä jotain muita hitaampia pommeja.
Voi taivahan taatto, kyllä on keskustelun taso "huippuluokkaa". Mistä näitä idiootteja oikein sikiää?
Se on aina tätä kun mopopojat ja tojokuskit karvahattuineen sekä kotipoliisi-liiveineen käy täällä uhoamassa.