MIKSI?? olivat linnassa?

Marko siwari ahtisaari.elisabeth lotta rehn. neiti mikko monroelli. tavja halonen.ja tarjan homoparit .voi kauheeta .
4112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

^^oletko aivokuollut??
nuo yllä mainitsemasi henkilöt olivat asiallisemmasta päästä vieraita, ja Halonen sattuu vielä olemaan presidentti, että mitä väliä suvaitseeko vai ei.
Eli älä lintsaa apukoulusta enempää niin sinustakin tulee ihminen joskus,
hyvällä tuurilla opit ehkä ajattelemaan aivoilla jonain päivänä,
sillä nyt olet idiootti ja trolli.

Äänestä

Onneksi oli kanervan ike ja elinakin? rehtiä perusihmisiä.

Äänestä

enntiedä

Äänestä

Siellä on ansioituneita kansalaisia, jotka ovat tehneet isänmaalleen hyvää vuoden aikana. Mitä sinä olet tehnyt isänmaan hyväksi? Perseilyä ei lasketa ansioksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suvaita pittää. kirjoitti:

Marko siwari ahtisaari.elisabeth lotta rehn. neiti mikko monroelli. tavja halonen.ja tarjan homoparit .voi kauheeta .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu