näkisitkö miulle että kuka ja millanen mies mulle on parhain--?milloin tapaisin hänet-olen kulkija joklla on oma rakas haussa..tai jutsku minkä kanssa kolahtaisi? kaikilla on joku ongelma nykyään.eikä fiksuja tapaa mistään---varattuja,jätettyjä takertujia tai päihdeongelmaisia.pitsäkö lentää kukasta kukkaan vanhoillakin päivillä?
kissalepakko huhuu
vanhanainen huntsill
2
89
Vastaukset
en näe sinulle heti uutta näen et kuljet enempi kukkasta kukaan uskoisin et vasta loppu vuodesta jotakin. sinun on hyvin vaikea oppia luotaa ihmisiin se on suurin ongelma.
minulla on tietokoneen kanssa ollut ongelmia- doris huntsilla
ok,mitä sitten näet juuri nyt elämääni?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921836- 851282
- 1101133
- 761017
- 106931
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57853- 36762
- 47761
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48721- 33683