Miten v.tussa näin

rohkea, -yleensä- ja riskejä rakastava ei sitten uskalla lähettää yhtä tekstaria. Valmiiksi kirjoitettu ja siihen se sormi halvaantui. kun piti LÄHETÄ-näppäintä painaa..
12300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

kun toisella pinnan lyhyys oli siinä?

Äänestä

Puhelin voi räjähtää ja häpeän kohteeksi joutuminen pelottaa.

Äänestä

no ei voi mittää,mutta tänne tuotat tekstiä.painat vaan sitä lähetä nappia.tänään montaa kertaa painellut,mutta puhelimen ,ihan mitä mieleen pälkähtää,anna pakukkua vaan.Spontaanisti vaan ihan vinkkinä vaan.Niin itekin teen.Kokeile,voit yllättyä!Tai sitten soitat ikävöintisi kohteelle!Mitä voit menettää?Yrittämällä voit saada jotain aikaiseksi!!!! pidän peukkuja sulle!

Äänestä
  • Kiitosta vaan Sulle :) Oot kyllä oikeessa, enhän menettäisi mitään..kyllä hän mut tuntee niin hyvin, ettei varmaan edes ihmettelisi, jos---kun saisi sen..

    Äänestä

kiitti vaan

Äänestä

Vinkki: kirjoita teksti uudelleen ja sitten silmät kiinni ja sormi lähetäpainikkeelle ja käytä voimaa että lähtee... Sitten se on tehty.

Äänestä

Siis sä vaan luulet olevasi rohkea jne. mutta kun pitäs tehdä jotain oikeesti ja ottaa siitä vielä henk.kohtaisesti vastuu niin jopa onkin se kuuluisa kakka housussa!

Äänestä
  • Tarkoitin sillä rohkeutta yleensä elämässä, mutta tää tunne-elämä on hieman eri juttu.Varmaan tiedätkin..

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    Tarkoitin sillä rohkeutta yleensä elämässä, mutta tää tunne-elämä on hieman eri juttu.Varmaan tiedätkin..

    jos olisit yks mies niin laita sitä viestiä jo ;) nainen odottaa;)

    Äänestä

  • nainen-- kirjoitti:

    jos olisit yks mies niin laita sitä viestiä jo ;) nainen odottaa;)

    ap. kuitenkin nainen heh sullekin vaan vai ootko lepsu?

    Äänestä

Tunne-elämässä näin; Kaikkia asioita ei näe silmillään, ne näkee
sydämellä.(pikku-prinssi)

Äänestä

Anna mennä kerran se vaan kirpasee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maitoilija kirjoitti:

rohkea, -yleensä- ja riskejä rakastava ei sitten uskalla lähettää yhtä tekstaria. Valmiiksi kirjoitettu ja siihen se sormi halvaantui. kun piti LÄHETÄ-näppäintä painaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu