En voisi koskaa mennä BB:n itseäni leimaamaan ja täydellisesti munaamaan jonku 50.000 euron takia? Otsassa ikuinen BB leima, ei todellakaan hyvä asia. ja äitinä tai isän en edes ajattelesi taloon menemistä ja siksi en voi kun ihmetellä niitä äitejä jotka siellä nytkin on? Oikea äiti ei tommosta tekisi ja eikä se tee rakastavaksi äidiksi jos nyt päiväkirjahuoneessa vetistelee kertoessaan miten ikävä muka lapsia on?
50.000Euroa ei riittäisi itsensa 100% munaamiseen
Kaikki huonoja!
1074
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Joo oli kyllä todella rasittava kersa! Onneksi koki kohtalon ja lensi pois:)
Pahiten on itsensä munannut tällä kaudella Janica.
´´Pahiten on itsensä munannut tällä kaudella Janica.´´
eipäs vaan Ben, kaikkein pahin munaus oli se kun Rami sai salatehtävän kehua Benkkua, no sittenhän Ben heti hehkutti päiväkirjahuoneessa tyyliin ´´RAMI ON TOSI RENTO ÄIJÄ JA PÄLÄ PÄLÄ´´ tämä jos mikä todistaa sen että jos joku kehuu Beniä niin Ben kehuu heti takaisin eli toisin sanoen kaveri on täysin riippuvainen muiden huomiosta! :)
Janica ainakin häpäisi itsensä talossa asukasvaihdossa totaalisesti, sekä pilasi lastensa elämän lopullisesti.
En ikinä voi ymmärtää, kuka voi olla niin tyhmä, että äänestää noin irstaan ihmisen voittoon.
Kokeile joskus pumppahumppaa - tekee ihan kutaa.
Juu, mutta rahaa tuli reippaasti, neiti Kortman ostaa tieten kilon kortsuja ja lähtee Norjaan uusinta sulhoaan tapaamaan..
Riittäkö 50 000 pilaamaan itsensä ja suvun maineen. Pilaamaan lastensa elämän. Onko 50 000 sen arvoinen, onko se raha tärkeämpi, kuin omien läheisten hyvinvointi.
Niin on se ihmeelistä ku useamman lapsen äiti harrastaa seksiä,
ja hankkii 50 donaa- verot läheisten hyvinvointiin.
Ei saanut 50000:tta koska verot otettiin pois.
´´Pilaamaan lastensa elämän. ´´
keskity sinä vaan omaan elämääsi ja jätä Janican lapset Janican huoleksi!