Kun en osaa ennustaa,

arvella, mitä Paavo Väyrynen sanoo, jos hän ei ole toisella kierroksella laisinkaan?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onneksi siitä ei ole pelkoa.

Äänestä

Paavo Väyrynen itse on toistaiseksi kommentoinut tuota mahdollisuutta vain toteamalla, ettei hän edes halua kommentoida sitä mielestään epätodennäköistä mahdollisuutta, ettei hän olisi toisella kierroksella?

Äänestä

Helppo ennustaa. Se on median syy, kun hävisin.Ihan kuin ollut ennenkin kun on hävinnyt...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on vaikeaa kirjoitti:

arvella, mitä Paavo Väyrynen sanoo, jos hän ei ole toisella kierroksella laisinkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu