ravintola fati

minnes tabasco meni?? taasko uus yrittäjä
151819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

On niin hyvä bisnes että ostivat käsistä. Hahahahah

Äänestä

Uus firma = uusia työlupia/oleskelulupia = uusia veronmaksajia vai....?

Äänestä
  • Taitaa tämä uusi yrittäjä olla kotoisin Forssasta.

    Äänestä

Ja maksaa reilut palkat sekä verot jämptisti.

Näissä on Haminan tulevaisuus! Ahkerissa maahanmuuttajayrittäjissä! Suomalaiset on näyttönsä antaneet ja tuloksena on ollut vain kuihtuva Hamina!!

Nyt Hamina uuteen nousuun!

Äänestä

Suosin vieläkin Haminan kotipizzaa. Tiiän ainakii mitä suuhuni pistän ja saan hyvää asiakaspalvelua SUOMEKSI.

Äänestä
  • Tuskin tiedät... Olet vaan niin aivopesty reppana, etkä tiedä mikä ero on pizzalla ja pizzalla. Kotipizzan lätyt on syvältä.

    Äänestä

  • Americano kirjoitti:

    Tuskin tiedät... Olet vaan niin aivopesty reppana, etkä tiedä mikä ero on pizzalla ja pizzalla. Kotipizzan lätyt on syvältä.

    niin voithan aina paskastakin maksaa jos sitä haluut karvaisille käsille.

    Äänestä

  • spermanmakuinen. kirjoitti:

    niin voithan aina paskastakin maksaa jos sitä haluut karvaisille käsille.

    Maistele sinä vaan spermojasi, minä ostan pizzani sieltä, missä ne osataan parhaiten tehdä ja se paikka ei todellakaan ole Kotipizza.

    Äänestä

  • Americano kirjoitti:

    Maistele sinä vaan spermojasi, minä ostan pizzani sieltä, missä ne osataan parhaiten tehdä ja se paikka ei todellakaan ole Kotipizza.

    karvaset kädet kiertää veroja ja vääristää kilpailua.

    Äänestä

Karvaiset kädet varmaan myös ostelevat kristallia ja pitsiä viipurin kauppahallista kun hehän käyttävät vain kotimaista lihaa ja muutenkin suomalaisia aineksia...

Äänestä

venäläinen liha onkin laadukasta etenkin kauppa hallissa viipurissa.

Äänestä

tuleko orekano sinä sano vaarauskoinen koila

Äänestä

valkosipuli turkipippuli.

Äänestä

Eikös Ollut joku vuosi sitten lehdissä juttu että Kotipizza kaikessa hiljaisuudessa tuotti Pizzapohjat jostain Pietarin likeltä tehtaalta? Tiiä mistä Georgiasta muut ainekset tulee. Nami nami ja herkuttelemaan!

Äänestä
  • hah sun äitis on lähtösin pietarin suunalta ja isästä ei ole vieläkään varmuutta..jos sieltä georgiasta sit..........

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pizzaman jr kirjoitti:

minnes tabasco meni?? taasko uus yrittäjä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu