APUA???

olen hukassa!!!

oli pakko kirjoittaa sama paska uusiksi kun ei kukaan vastaa ja tarvitsen jotain neuvoja jos oloni vaikka helpottuisi...... ELI

mieheni on jäänyt kiinni epäilyttävistä keskusteluista entisen huomattaqvasti nuoremman heilansa kanssa, olen usein mieheni luona yötä, eik ähän käytä sillon melkein ollenkaan facebookkia, paitsi vain välillä ja hän pelkästään käy nopean visiitin siellä.

nyt olen ollut kipeänä ja hän on facebookissa kokoajan. minulle herää epäilyksiä siitä että hän kekustelee siellä heilansa kanssa, sillä minulle hän ei juuri juttele.... ja miksei nän voisi olla, kun itse olen hänen luonaan yötä, eikä hän tietenkään silloin voi kekustella entisensä kanssa, mutta mikä estää sillonkun en ole paikalla?

PÄÄNI HAJOAA!

3

340

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mussesson

      Anna keskustella jos sen tekee mieli keskustella. Mustasukkaisuus on ihan turha tunne. Jos miehesi haluaisi olla eksänsä kanssa, hän olisi, etkä sinä pysty sitä estämään stalkkailemalla hänen fb:n käyttöään. Voisiko olla niin, ettei mies halua roikkua neitssä kun on sinun kanssasi? Luultavasti juuri niin. Nauti siitä, että miehesi on sinun kanssasi ja anna hänelle tilaa keskustella facebookissa ihan kenenkä kanssa tykkää.

    • kyl se siitä

      Joskus mustasukkaisuus tulee jostain ihan ihme jutusta, ei se aina tarvi olla selkeästi syy-yhteydessä. Kokeile pitää huolta itsestäs. Luultavasti tunnet itsesi vahvemmaksi, ja viehättävämmäki, kunhan ensin paranet.

    • FIXSUA

      Esität kysymyksesi juuri oikeassa paikassa. Suomi24-palstalla on ainoastaan 100% päteviä ja luotettavia neuvojia jotka haluavat vilpittömästi auttaa juuri sinua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      87
      1873
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      164
      1352
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      68
      1161
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      66
      1017
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      82
      941
    6. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      87
      862
    7. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      129
      855
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      29
      836
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      47
      827
    10. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      810
    Aihe