Vietin kerran yön naisen kanssa hotellihuoneessa. Aloimme suudella, ja jossain vaiheessa vähensimme vaatteita. Lopulta naisella oli vain punaiset pikkuhousut. Kysyin, saanko riisua ne, ja hän suostui. Kysyin, saanko nuolla häntä, ja hän suostui siihenkin. Nuolin häntä, ja hän nautti silminnähden. Hän pyysi sitä useaan kertaan uudelleen. Lopulta hän kysyi, saisiko hän leikitellä siittimelläni. Riisuin ja annoin hänen tehdä sitä. Se tuntui taivaalliselta. Kun sitten taas nuolin häntä, hän näytti menettävän kontrollinsa täysin ja olevan muissa maailmoissa. Hänen silmänsä olivat kiinni ja suu raollaan, kieli vähän ulkona. Hän ulisi ja uikutti melkein jatkuvasti. Välillä kävimme suihkussa, ja hän sanoi, että kyllä hän mielellään ottaisi tuon (hän tarkoitti siitintäni) ihan sisälleen.
Jälkeenpäin hän myönsi saaneensa useita orgasmeja häntä nuollessani. En siis käynyt hänen sisällään muuten kuin kielellä. Itse en lauennut, vaikka nautin muuten koko tilanteesta erittäin paljon. Nainen sanoi, että kerrankin hän oli saanut tuntea itsensä naiseksi ja halutuksi.
Jälkeenpäin hän myönsi saaneensa useita orgasmeja häntä nuollessani. En siis käynyt hänen sisällään muuten kuin kielellä. Itse en lauennut, vaikka nautin muuten koko tilanteesta erittäin paljon. Nainen sanoi, että kerrankin hän oli saanut tuntea itsensä naiseksi ja halutuksi.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Usein on miellyttävää nauttia suuseksistä, kuuysistä, naamaistunnasta ja eri hyväilyistä, pettingistä yleensä nussimatta. Ne ovat hieoja kokemuksia. Minulla onn ikämiehenä kaksi aasilaisnaista, joita viihdytän pelkästään vitunnuolennalla, ja etenkin toinen, liki nelikymppinen nauttii niin että saa tämän tästä orkkuja, kun taas nuorempi kolmekympinen tulee harvemmin, mutta ilmoittaa aina kun saa. Vanhemman kanssa olen kisannut jopa tunni pari yhteen putkeen, niin että etenkin tämä aviossa oleva rouva on ihan poikki orgasmeista. Hän aina kehuu että sinä osaat, mihensä ei. Nuorempaa nussin silloin tällöin, hän ratsastaa päälläni. On hienoa seurata minuun, 73v, nähden nuoren naisen nussimisilmeitä alta päin ja kuunnella vitunlitinää, on erittäin kostea nainen kun pääsee vauhtiin. Tykkää kyllä k..västä paljon, hän on myös aviovaimo. Molemmat naiset ovat synnyttäneet, mitä ai kyllä huomaa pillujen tiukkuudesta. Olen tyytyväinen ja nautin vuorotellen kummastakin naisesta vuoroviikoin yleensä.
Miksi kerrot tällaista?
Huvikseni kerron.
Nukuimme sitten muutaman tunnin sylikkäin alasti. Heräsimme joskus viiden aikaan aamulla, suutelimme ja aloin taas nuolla naista. Tuntui, että opin joka kerta tekemään sen hiukan paremmin, siis tuottamaan naiselle enemmän nautintoa. Ehdimme leikitellä vielä pitkään ennen kuin nousimme suihkuun ja aamiaiselle.
Parasta koko jutussa oli minusta se, että kaikki onnistui paremmin kuin olisin osannut kuvitellakaan. Tunsin olevani täydellisen hyväksytty siinä mitä tein, ja samaa sanoi nainenkin omasta puolestaan. Tuo tapaus on vaikuttanut koko myöhempään elämääni myönteisesti ja on yksi minäkuvani ja itsetuntoni kulmakivistä.