Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Antaako tytöt juhannuksena...

Antaako tytöt ja naiset herkemmin juhannuksena kuin muina aikoina ? On vähän sen suuntainen käsitys. Miten on todellisuudessa? Tytöt-naiset, vastatkaa.
72064
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eikö sulla sitten käy flaksi muulloin kuin juhannuksena?Oletko joku maalaisjundero?
Voi sun kanssas.....

Äänestä
  • Kyllähän sitä flaxia käy muulloinkin,mutta moni junttikaveri odottaa juhannusta kuin kuuta nousevaa,kun saannit meinaa olla lujas.Suuret toiveet ladataan juhannukseen,kun muutamat junttikaverit ovat kertoneet,että juhannuksena saa pusikoskin, vaikkei kämpille pääsisikään!! Sitähän tässä kysellään,että olisko näin?

    Äänestä

Kyllä kai. Mullekin kävi viime juhannuksena niin, että tuli rakasteltua 7 eri jätkän kaa. Kyllä aamulla oli hirvee morkkis ja vannoin etten tee tuollaista enempää...mutta,mutta. Nyt, kun on vuosi vierähtänyt niin ei se niin hirveeltä enää tunnu. Eli kyllä lähden seksiä hakemaan RMJ:stä. Tosin ihan noin monen kanssa en kyllä enää ole.

Äänestä
  • olevani kova kundi, kun eräänä Jussina nain kolmea eri naista. Huomaan olevani vielä kalpea harjoittelija sun rinnalla. Tosin naiselle tuo lienee biologisista syistä kuitenkin helpompaa kuin miehelle. Ja kaiketi on niin, että kun rönöä enemmän käytetään kuin muulloin, alkaa se keskushermosto reistailla ja ns. antaminen on helpompaa. Eri asia on sitten taas se, kuka antaa ja kuka saa.

    Naidaan Jussina niin perkeleesti

    Äänestä

  • Sinulla on pimppi tosi hyvässä timmissä, kun se noin hyvin toimii. Kyllä monen muun pimppi olis lässähtänyt ja kuivahtanut jo paljon aikaisemmin. Veikkaanpa,että sinulla on tosi upee ja timmakka viivapimppi? Oonko oikeassa????

    Äänestä

  • Mika kirjoitti:

    Sinulla on pimppi tosi hyvässä timmissä, kun se noin hyvin toimii. Kyllä monen muun pimppi olis lässähtänyt ja kuivahtanut jo paljon aikaisemmin. Veikkaanpa,että sinulla on tosi upee ja timmakka viivapimppi? Oonko oikeassa????

    Vitun idiootti luuletko et se pillu menee väljemmäksi naimalla,ole eka edes 2 viikkoa naisen kans yhdessä ja 3 nai kertaa päivässä,jos pystyt niin väitätkö et se sun mulkku pystyy saamaan sen pillun väljäksi 2 viikossa

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    Vitun idiootti luuletko et se pillu menee väljemmäksi naimalla,ole eka edes 2 viikkoa naisen kans yhdessä ja 3 nai kertaa päivässä,jos pystyt niin väitätkö et se sun mulkku pystyy saamaan sen pillun väljäksi 2 viikossa

    Enhän minä niin ole sanonut.Se vaan hyvin monella herpaantuu ja kuivahtaa. Lakkaa ottamasta vastaan. Lässähtää. Mielenkiinto lopahtaa. Timmakka tarkoittaa sitä,että on hyvässä naintivireessä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mika kirjoitti:

Antaako tytöt ja naiset herkemmin juhannuksena kuin muina aikoina ? On vähän sen suuntainen käsitys. Miten on todellisuudessa? Tytöt-naiset, vastatkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu