Jasmin Mäntylän lollot kuvassa!

3674316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 36

Vanhimmat

Jaha, taas tätä. EIKÖ TEILLE IMBESILLIMIEHILLE MIKÄÄN KELPAA!!

Äänestä

aika rumat suorastaan

Äänestä
  • Oletko itse vehdannut lähellekkään yhtä kauniin naisen kanssa? Minusta ainakin olis kiva päästä puristelmaan Jasminin tissejä!

    Äänestä

...häävit meinaan!

Äänestä
  • suomen kaunis kasvoisin nainen

    Äänestä

  • heikki kirjoitti:

    suomen kaunis kasvoisin nainen

    Suomen rumimpia se on!!! Yrjöttävä roikkutissinen lehmä :Þ

    Äänestä

  • Hater kirjoitti:

    Suomen rumimpia se on!!! Yrjöttävä roikkutissinen lehmä :Þ

    Jasmin Mäntylä on Suomen kaunein nainen.

    Äänestä

  • arto kirjoitti:

    Jasmin Mäntylä on Suomen kaunein nainen.

    samaa mieltä :)

    Äänestä

  • Selkeästi isommat tässä kuin aiemmassa

    Äänestä

  • Juhani kirjoitti:

    Selkeästi isommat tässä kuin aiemmassa

    Niin, sopivat liivit saa ihmeitä aikaan.

    Äänestä


LAATTA LENTÄÄ...

Äänestä

...mut minun silmät sais kyllä puhkasta!

Äänestä

laitas lisää linkkejä jasminista...onhan se aivan hyvä tyttö.

Äänestä

Jättäkää Jasmin jo rauhaan !

Äänestä

Miten nuorella ihmisellä voi olla tuollaiset riipputissit?

Äänestä
  • Miten te voitte haukkua kaunista, nuorta naista?
    Mikä hänen rinnoissa on muka vikana? Olette kaikki varmaan itse sitten ulkoisesti täydellisiä!!
    Jasminen vähämmän mairittelevat tekemiset ja älykkyys ovat asia erikseen. Mut nyt ei keskustellakaan hänen aivokapasiteetistä.

    Äänestä

  • Tuon kokoluokan rinnat "riippuu" pakostakin, elleivät ole pelkästään silikonia. Yrittäkäähän pojat nyt olla taas pikkaisen realistisempia...

    Äänestä

  • Ankka kirjoitti:

    Tuon kokoluokan rinnat "riippuu" pakostakin, elleivät ole pelkästään silikonia. Yrittäkäähän pojat nyt olla taas pikkaisen realistisempia...

    Itelläni on saman kokoluokan rinnat, ja tietystikin ne aavistuksen riippuu. Mutta kukaan ei ole vielä koskaan valittanut, kauniiksi vain on kehuttu.

    Äänestä

Kauniit kasvot. Ihan hyvän kokoiset rinnat ja houkuttelevat nännit.

Sanotaan mitä sanotaan, mutta kelpaisi kumppaniksi noin ulkonäön puolesta suurimmalle osalle miehistä!

Mikähän Jasminilla menee vikaan, kun valitsee täysin vääriä miehiä seurakseen?

Tyttö voisi lopettaa yhteistyön roskalehtien kanssa, vetäytyä julkisuudesta ja laittaa elämänsä järjestykseen.

Äänestä
  • Etkö ole huomannut että hän elää julkisuuden voimalla. Tuollaiselle naiselle "taviksena" oleminen on kauheinta mitä voi kuvitella.

    Ja tästä johtuen Jasmin todellakin haluaa että hänen kroppaansa arvostellaan ja eihän siitä mihinkään pääse että tissit ovat reippaasti keskivertoa rumemmat.

    Ei sitä vahingossa mennä umpihomon kanssa naimisiin, heh.

    Äänestä

  • Masa kirjoitti:

    Etkö ole huomannut että hän elää julkisuuden voimalla. Tuollaiselle naiselle "taviksena" oleminen on kauheinta mitä voi kuvitella.

    Ja tästä johtuen Jasmin todellakin haluaa että hänen kroppaansa arvostellaan ja eihän siitä mihinkään pääse että tissit ovat reippaasti keskivertoa rumemmat.

    Ei sitä vahingossa mennä umpihomon kanssa naimisiin, heh.

    Tissithän on ihan seksikkäät ja ettäkö keskivertoa rumemmat? Taitaa suomalainen keskiverto otanta olla aika laadukas, jos nuo on keskiverron alapuolella.
    Hyvä rintavarustus ja kauniit kasvot.

    Siinä mielessä olen samaa mieltä Jasmin yrittää hinnalla millä hyvänsä pysyä julkisuudessa. Millä ihmeellä voi selittää Jasminin naimisissa olon? Ja roskalehtien kautta vain saa roskajulkisuutta. Neitosella on vielä pitkä matka oppia pysymään erossa julkisuudesta.
    Neitosen luonteessa taitaa olla paljonkin kasvamisen varaa.

    Äänestä

missä on kaikki valikot

Äänestä

Tuskinpa Jasminista ja Vainiosta liikkuvat juorut ovat tosia. Kaikkihan heti ajattelevat että nytkös ne kaksi ovat yhdessä, vaikka kyseessä on vaan työsuhde.

Jasmin on erittäin kaunis ja osaa laulaa. Nainen on kiinnostava, ja ansaitsee paikkansa maamme jukisuudessa.

Nykänen on kaikkienaikojen paras mäkihyppääjä. Alkoholisoitunut mies on, ja hänelle naureskellaan.

Olen itsekkin irvaillut hänelle, ja avannut tällä foorumilla parikin keskustelua aiheesta, mutta en toivo Matin kuolemaa.

Monesti unohtuu että kummatkin julkkikset tekevät itseasiassa työtään: Ovat julkisuudessa, ja saavat näin tempauksillaan lisäarvoa itselleen. On helpompi myydä keikkoja tunnettuna henkilönä.

Pahaa teki kun kuulin Jasminen saaneen siltä poika kaverilta turpiinsa. Jasmin jopa puolusteli sitä tyyppiä! Ehkä hän pelkäsi että tulee uudelleen selkään? Toivottavsti uusi suunta elämälle löytyy.

Pahaa on myös tehnyt Matin hitaan kuolemisen seuraaminen. Eihän se varmaan enään kauvaa elä? Mahtaa Masa kärsiä jo aikalailla? Kaipa ongelmat juontuu lapsuudesta ja liiasta menestyksestä nuorena? Nyttemin juominen on jo itsetarkoitus.

Matti tarvitsisi pikaista uskoontuloa, ja antabusta. Jasminille ehkä riittäisi pelkkä uskoontulo?

Äänestä

taitaa olla kateelliset taas haukkumassa. eipä taida olla hääppöset teidän mammat siellä kotona.... jos siellä naista yleensäkään löytyy... :=)

Äänestä
  • Täsmälleen samaa mieltä. Jasmin on kieltämättä aika herkku, varsinkin tuollaisessa paidassa.

    Äänestä

Minusta Jasmin on oikein upea nainen, minä voin antaa vilpittömästi kiitettävän arvosanan hänelle. Mukavan tuollaisen naisen viereen olisi köllähtää talven pitkinä ja pimeinä oinä. Löytyypä ainakin sellaista pyöreyttä ja pehmeyttä jota meistä suomalaisista miehistä suurin osa kaipaa. Niin kaunishan tuo on vielä kasvoiltaankin ettei paremmasta väliä. Hyvä Jasmin ! Löytäis vain Jasmin kunnon miehen itselleen ja pyöräyttäs muutaman pulskan tyttären perheeseen. Sehän se olisi Jasminillekkin oikeaa elämää. Jos en varattu olisi, niin kosimaan menisin !

Äänestä

HYYYYYIIIIIIIIIIIII......

Äänestä

Jasmin on kyllä mieletön namu! Ihanat tissitkin!!!

Äänestä

Suomen turhin nainen!

Äänestä

tonhan näkee silmällä kuin helmellä että kuvamanipulaatio kyseessä vaan eihän me miehet aina eroteta ees aitoja silikoneista..voi meitä..

Äänestä

Super hyvät tissit !!!!!!! Nami !!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Pano kirjoitti:

http://www.sunpoint.net/~freecelebs/jasmin7.jpg

En juksannu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu