monet tahallaan yrittää vedättää, mutta sen oikean tuntee määrätyistä sanoista,merkeistä..että turhaan yritätte :DD
Kyllä sen aidon vaan
huomaa
9296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
:) Kiva.
Vaan, kuka se sinun oikeasi on.. Haaveilijoita ja ikävöijiä meitä on niin paljon. Vaikka kai niitä tahallaan sekoittajiakin.
Mukavaa päivää!
Voi kun tulisi minullekkin hyviä päiviä.. taitaa vaiva vain vaivata vieläkin :((
Jos tunnistelet määrätyistä sanoista ja merkeistä, tulet ainakin vedätetyksi tai muuten sekoitetuksi.
Kerro mitkä kaikki välimerkit, kirjaimet, hymiöt ja sanat on varattu sille sinun Aidolle, että me muut emme niitä vahingossa käyttäisi, ja näin ollen sinä et luulisi meidän yrittävän vedättää sinua. Käytinkö minä tässä viestissäni sellaisia sanoja, kirjaimia, sana-yhdistelmiä, välimerkkejä ja hymiöitä, jotka ovat varatut Hänelle? Jos näin tein, niin pyydän anteeksi mitä syvimmin. Tarkoitukseni ei ole vedättää sinua.
Kylläminäkinalkuunluulin,ettätunnistansenoikeantäältä.Enkuitenkaantunnistanut,kunmuutkinlopultakäyttiväthänennimimerkkejäänjahymiöitään.
Naisen virittelyn tulee tapahtua varovaisesti asteittain ja mieluiten ns. veitikka silmäkulmassa.
Mistä sen tiedät?
Näin sanoo terve järki ja joskus jopa televisiokin.
On ko tyhmyys sinulle jokin itseisarvo, kuulostaa itsensä pettämiseltä, itselleen selittelyltä mitä/ miksi??
Sen sijaan, että oikeesti keskustelisit!
Elämä on taistelua. Päivällä leivästä, yöllä lihasta. Elämä on kovaa.