essayh

Essayh saa ääneni vaikken kristillisdemokraatti olekaan !!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Asiantunteva-puhuu ja esittää asiat selkeästi. Jos vielä kannattais vapaata
kielivalintaa pakkoruotsin tilalle olis mielestäni täysi 10 .

Äänestä

Sari Essayahille uhrattu ääni on sama kuin äänestäisi tyhjää tai ei äänestäisi ollenkaan. Helluntailaisella Essayahilla ei ole minkäänlaisia mahdollisuuksia maamme presidentiksi!

Äänestä

Jos sitä ajattelee noin niin suurin osa äänistä menee "hukkaan"jos kukaan
ei tule valituksi ensimmäisellä kierroksella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poedfjqpe kirjoitti:

Essayh saa ääneni vaikken kristillisdemokraatti olekaan !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu