minun olevan?
Mikä sinä haluaisit
s....
761
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
miehiä hyväksikäyttävä lumppuko?
Kun on oma itsensä, se on ihan jees ja box. Alussa voi vaikeaa olla näyttää omaa haavoittuvuutta ja sitä todellistä minää. Ajan saatossa.
siis olet miespuolinen lumppu? älä tule enää mun lähelle sitten? 1
mahdollisuus virhearviion palstatodellisuudessa on yhtä suuri kuin todennäköisyys maapallon tuhoon 2012, silti voi aina vastata jotai
joo
Siis täälläkö toisilla on yksinoikeus vastata kenen viesteihin haluaa. Pitäisi varmuudella tietää nimettömistä ja sekavista viesteistä kenelle vastaa, ilman ettei siitä joku loukkaantuisi ja avautuisi, onko se vain sinun yksioikeus s?
Jos hieman selvennän ja omia ajatuksia valotan, niin jokainen varmasti ajattelee kirjoittaessa, mielen muodostaessa kuvaa ihastukssesta, rakastetusta, ikävöinnin kohteesta, vain häntä, vaikka ei tiedä aina jos koskaan, kenelle vastaa. Jos sinä tiedät, ei se ole muiden vika.
Näin eri tavalla ihmiset ajattelee.
sormeton!
ettet vois vandalisoida täällä joka viestiä!