Pidätkö siitä, että mies/nainen suutelee kaulalle? Kerro myös, oletko itse mies vai nainen.
Kaulan suuteleminen
29
12533
Vastaukset
- 3214dwerwe
Itse pidän ja oon mies
- Dracula69
Naisen kaulasta saa hyvät stondikset!
- Anonyymi
Dracula69 kirjoitti:
Naisen kaulasta saa hyvät stondikset!
Ai myös vaatteett pääklä?
- faarao91
Saan jopa paremmat värinät kun suutelee oikeata kohtaa kaulasta, kuin että suutelisi huulille ilman kieltä. Kaula on niin herkkä alue ja siinä voi itse rentoutua vain ja keskittyä muihin eleisiin, kuin suudella samalla. :)
Sanoo nainen -91. - suudellaan.
Pidän. Tuntuu useimmiten hyvin kiihottavalta. Olen mies.
- Rapuska
Pidän.tuntuu kivaaa.olen mies
- Män 1970
Nautin suunnattomasti. Mies.
- Ex-man
Kyllä, nautin siitä kun saan tehdä sen naiselle, sanoo entinen nuori mies.
- todellakin
ihan parasta, olen nainen
- Dracula69
Naisen kaulaa ja niskaa pitää runsaiden suudelmien lomassa näykkiä hampailla ja silittää hiuksiaan hellästi käsillä koko päänahan alueelta, korvia unohtamatta....
- tytteli-92
Nautin paljon! Etenkin kun käyttää sammalla kieltä silleen pyöritellen iholla, tulee kylmät väreet
- oujeesss
rakastan sitä, se jos mikä saa paikat..
- Länskäri
Tykkään antaa ja ottaa.
Mies -91 - Haaveet
Totta kai pidän myös kaulalle suutelemisesta.
- ***** :)
Ergeeninen alue kaulani,,,,,,, pidän ja paljon....nam...namm
- joanna-k
Ooo kaulalle suuteleminen on aivan ihanaa :) Etenkin saaminen, mutta kyllä on mukava antaakin jos kumppani vaan näyttää siltä että pitää siitä :) Ja olen nainen
- mieees
minäkin tykkään työntää kaulaan.. mies -69
- namsss
Ite pidän kun kaulaani suudellaan ja siihen imetään frtisuja,itekki suutelen pojan kaulaa ja olen kova näykkimään ;>
olen nainen ;)) kurnau, tuntuu mukavalta ja oon todennut että kumppanikin siitä tykkää :---) eli kyllä !
- LovelyKissing
Kaulan ja erityisesti niskan suutelu on todella ihanaa ja saa kuumaksi.. Harva mies vaan ymmärtää tämän :-( Itse siis nainen olen.
- pörpöli
Tykkään! Sekä itse suudella että ottaa vastaan :) hrrrrr
Nainen.. - Nainen 33
Joo huomasin vkonloppuna itselleni yllätykseksi miten ihanaa kaulan suutelu on. Exäni kanssa olin 12 vuotta eikä hän tehnyt sitä, eikä itse siitä pitänyt niin en voinut tietääkään millaisia tunteita se voi herättää. Suutelin ravintolassa miehen kanssa ja hän suuteli kaulaani ja niin uskomatonta kuin se onkin, lähti melkein jalat alta ja halut pomppas kattoon sekunnissa. WAU. Tilanne ei johtanu mihinkään muuhun, mutta jäipä ainakin hyvät muistot ja halu saada vastaavaa lisää :) Kiitos vaan sulle tuntematon mies ;)
- mmmhh
Voi, kyllä kiitos! Tuntuu aivan sairaan kiihottavalta, varsinkin jos toinen osaa käyttää hampaita oikeissa kohdissa ;)
Sinkku nainen -91 - matti manni
Tykkään varsinkin kun saa vaikka baarin vessassa kunnon mällit kaulalle ja partneri alkaa mun spermasta kaulaa suutelee.ni stondis on tosi kova. annan yleensä sit osan spermasta kivua kaulalle ku sitte hitaita tanssiessa naisen hiukset yleensä on kaulaa vasten jossa on kuivunutta spermaa (nainen ei sitä tiiä) ni ai että kiihottaa. Pakko se on enne pilkkua käydä vielä vessassa runkulla.
- juuuuuri
aijai, miehellä pikkunen sänki vielä mikä kutittelee samalla ku imee ja nuolee kaulaa, mmmmmmm ;) -nainen
- kylläkinjuurinäin
Mun poikaystävä suutelee mun kaulee ja silittää päätä samalla..
- Sinkkutyttö91
Kyllä, kyllä ja kyllä! Niska, kaula ja korvat ovat mulla niin herkät, että taitavan miehen käsittelyssä olen lauennut vain sillä, että niitä alueita suudellaan ja näykitään. Parhaimmillaan tunne on sidottuna tai muuten miehen alla... ;)
- Casanova1979
Voi tyttökulta,,, niin monta mahtava hetkeä niitä kutsutaan erogenisiksi alueiksi ja ne on todella kiihottavia ainakin miesten puolelta decoo on ihan must jos on palloja siellä on kiva levätä hetki. Anna miehelle rintakehälle hyväilyjä käsillä, kun pääsette pidemmälle miehen pallukan suuhun ottaminen ja vetäminen suulla poispäin kehosta on jotain taian omaista :) jnejene
- Anonyymi
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä - http://2955222.com/H/q6N8 👈
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721974
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,771422Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821384Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101117Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391036Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210963- 94814
- 38805
- 85795
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49755