Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

eikö maksullisia naisia hävetä?

Olen miettinyt eikö maksullisia naisia hävetä jos julkisella paikalla asiakas tulee vastaan vaikka vaimonsa kanssa.
Tai satutte vaikka samaan tapahtumaan..
tai ruokakaupassa..
10286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ei mua ainakaan hävetä.. Miksi hävettäisi? Jos nyt joku asiakas on joskus sattunut vastaan jossain kävelemään, niin olen ollut kuin en huomaisi/tuntisi. Eikä se mua hetkauta suuntaan, eikä toiseen.

Äänestä

Jos sen sattuu tunnistaan.

Äänestä

Eiköhän sitä asiakasta pitäisi hävettää enemmänkin ? Sit toisekseen, jos edes koskaan tulee vastaan ja jos tuliskin vastaan, niin ei varmaan asiakas tunnistaisi tuntevansa... ei ainakaan vaimolleen.

Äänestä

En tunnistaisi ketään asiakasta, jos törmäisin kadulla. Sen verran huono ulkonäkömuisti kun on, eikä kiinnostakkaan erityisemmin. Ja mitä pitäis hävetä tossa tilanteessa? Eikö se ois nimenomaan juuri sille asiakkaalle ikävä tilanne törmätä muhun?

Muuten kyl hiukan häpeän ''työtäni'' ja tässä sitä yritetään lopettaa jos pystyy.

Äänestä

Siis mitä pitäisi hävetä? Olen ihan katseenkestävä nainen, tervehdin tuttuja aina kohdatessa. Joskus joku asiakas on vähän ujostellut. Ehkäpä aloittajarouvan kannattaisi tarkistaa ensin oman makuukamarin toiminta; mitä siellä tapahtuu vai tapahtuuko mitään "hävettävää"?

Äänestä
  • Sama se on, ottaako maksua tai ei.. Yhtäpaljon niitten pitäis hävetä jotka eivät ota maksua, mutta kuitenkin huoraavat monien äijien kanssa..

    Kuinka se raha voisi tehdä asiasta hävettävämmän ? H kuin H.

    Äänestä

  • zxz. kirjoitti:

    Sama se on, ottaako maksua tai ei.. Yhtäpaljon niitten pitäis hävetä jotka eivät ota maksua, mutta kuitenkin huoraavat monien äijien kanssa..

    Kuinka se raha voisi tehdä asiasta hävettävämmän ? H kuin H.

    Mitä ihmeen hävettävää seksissä on?

    Äänestä

Ennemmin maa repee kun hu0ra häpee!

-suomalainen sanonta-

Äänestä

Luin että huorat eivät vastaa asiakkaille joiden numero ei koska voisi olla kiusallista jos oven taakse ilmestyisikin vaikka serkkupoika. Minä luulen että voisi posket punottaa.

Äänestä

Häpeekö gunegologi....no eeeiiiiii.... kerran mua vähä, kun olin kaupan kassaa tökkässy , ja vaimon kans siihen sitten ostoksia maksaan....noh, tyttö ei ollu moksiskaan. Ja toi noin kun vaimo sillee taas epäili, että olin ollu sen ystävää puks puks, kun oli kissankarvoja vaatteissa. Mutta jotta saihan se meitit kiikkiin meijän oh.n lattialta ku oli itte nmenny viinihöyryjään nukkuun ja kuiteski pissille heräili.... noh sellaista sattuu.....eikä siinä jos miestä nusuttaa ja tyttö antavalle päälle sattuu, niin mikä ettei....ja jos ny joku sitten pienen maksun perään antaa nusaista niin en oo kade..... ;)))

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tityiii kirjoitti:

Olen miettinyt eikö maksullisia naisia hävetä jos julkisella paikalla asiakas tulee vastaan vaikka vaimonsa kanssa.
Tai satutte vaikka samaan tapahtumaan..
tai ruokakaupassa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu