kauhea myrsky..

Onko viimasuojat pysynyt paikallaan vai uskaltaako sillä citikalla ollenkaan ajelemaan. Citikan pellit saattaa lennellä tuulen mukana. Multa kun viime syksyn myskyssä katto lenti metikköön.
356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juu ei niitten ranskan himmeleitten kanssa pidä tällaisella kelillä lähteä urheilemaan käy vielä niin, ettei ole enää autoa eikä terveyttä.

Äänestä

Kyllä George näkyy tietävän kun makaakikka pukettien alla, joku poljin kai sen hirtti.

Äänestä

Hyvin on pysyny maskipeitto kiinni, kun auto makaa korjaamon hallissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hanslankari- kirjoitti:

Onko viimasuojat pysynyt paikallaan vai uskaltaako sillä citikalla ollenkaan ajelemaan. Citikan pellit saattaa lennellä tuulen mukana. Multa kun viime syksyn myskyssä katto lenti metikköön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu