Pahuksen mukavaa ja asiallista henkilökuntaa ulvilan u.hallissa duunissa.
Vastaukset 8
- voivittumikäpelle
Eikä, oikeesti, et kai vaan ole siellä töissä ja paikkasi on höllässä?
Täällä sitten koitat kalastella irtopisteitä.- Anonyymi
Miks mamu saa pukeutua päästä varpaisiin olevaan kaapuun mutta minun on pakko olla bikineissä. On kyllä rasismia meitä kohtaan. Mamu ei käy edes suihkussa kun pitää kaapu päällä olla suihkuhuoneessa. Samanlainen nahka niin miks pitää peitellä vai senkö takia kun ovat niin pirun rumia. Eivät kunnioita meidän kulttuuria. Voi vittu.
- yksi kävijöistä
Olen samaa mieltä aloittajan kanssa,siitä että Ulvilan uimahallissa on todella ystävällistä ja asiallista henkilökuntaa,mikä vaikuttaa paljon paikan viihtyisyyteen.Kiitos ystävällisesä palvelusta!
- On teillä murheet
Mitä ihmeen palvelua uimahallissa tarvitaan?
Rahat tiskiin ja avain pöytään ja molskis.
Vai onko erityiskohtelua, esim. selänpesua ym.- Anonyymi
Kyllä palvelua tarvii pitää opettaa mamu käymään suihkussa ennen altaaseen menoa. Ilmankos syyhy leviää. Hyi hyi
- Hanski 45v
Samat tuntemukset täällä. kauniita naisia pilvin pimein. tulee älyn hyvä milei ku osaavat hymyillä kauniisti. vaude sano.
- simmarit sammarit
Sekä kohtelias huoltomies / hallimestari.upea tyyppi.
- Oukki Doukki?
Hymyä huuleen ja uimaan. ja katteleen kuumia kissoja sinne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va3761513Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan811029Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.91923Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä61833Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt49748Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka43735- 121715
- 60710
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K10628- 50616
- 35614
- 51566
Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.95562- 45557
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48535- 32531
En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o33528Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain84505- 48479
- 80470