Moikka .. oon Bönö , TGR:än ylläpitäjä . Kutsun sinut tallilleni edes kommentoimaan :) olis kiva jos olis joku joka arvostelee talleja joltai voisin arvostelun tilata :) ..
ja tuo on tommonen yksityistalli jolla myös kilpailuja pidetään :) otan mielelläni myös muiden yksityisiä sinne. Eikä tarvii tulla turhaan kommentoimaan että "paska talli" ... vaan vähän tarkemmin ja missä olis parantamisen varaa..
Pahoittelen että onnistuin sössimään niin et poistin "tietoa tallista"-kohdan tekstin :D mutta kirjottelen ne jossain vaiheessa uudelleen :)
Ja kaikkea voi tulla kyselee . Koska en nyt keksi mitä tähä viel kirjottais :DDD
Uus ulkoasu on myös, aluks oli kaikki niinku kuuluki :D mut menin säätää jotaki ja nyt en enää jaksanu ollenkaa tehä korjauksia.. myöhemmin sitte.. mutta siis.. toivottavasti edes tajusitte sepostuksistani jotakin :D
~Bönö
talli golden rose
Bönö
2
119
Vastaukset
- asdfghjklöä
Ja linkki on?
- bönö
remontissa on linkki tulee myöhemmin .. olin näköjään unohtanut :D
~Bönö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031090- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait228761Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies87734Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22688